אסיף גיל יצביע בפעם הראשונה - זה מה שהוא דורש עבור הקול שלו

גיל, בן 18 מראשון לציון, רוצה לבחור במפלגה ש"תבטיח חופש מקסימלי לאזרחים ותצמצם בירוקרטיה" ובמקביל "לא תוותר על האינטרסים הביטחוניים של ישראל" • הפתק הראשון שלי

אסיף גיל, בן 18 מראשון לציון, ילך לקלפי בפעם הראשונה בתשעה באפריל. כדי לקבל את הקול שלו יש לו דרישות מהמפלגות ומהפוליטיקאים. גיל אמר כי הוא רוצה לקדם את האינטרסים שלו במדינה ובכך לעצב את החיים בישראל. בבואו לממש את זכותו הדמוקרטית הוא מתמקד בשני נושאים עיקריים: חירות וביטחון.

בנושא החירות אמר גיל כי הוא רוצה להצביע למפלגה ש"תבטיח חופש מקסימלי לאזרחים, תאפשר תחבורה ציבורית בשבת, תתיר נישואים אזרחיים ותקיים שוק חופשי אמיתי". כל זאת לדבריו, "תוך צמצום הבירוקרטיה". גיל מאמין כי "רק כך ניתן יהיה לצמצם את העול הכלכלי ולאפשר לאזרחי ישראל לנשום לרווחה".

 אסיף גיל
 

אסיף גיל, בן 18 מראשון לציון (החדשות 13)

 

בנושא הביטחוני התייחס גיל לסוגיה המדינית ולמצב ברצועת עזה. לדבריו, "אסור להתפשר בהתמודדות עם הפלסטינים ואסור להמשיך להעביר פרוטקשן (דמי חסות) לחמאס". גיל רוצה לתת את קולו למפלגה ש"לא תוותר על האינטרסים הביטחוניים של מדינת ישראל ללא קשר לדעת הקהל, אך גם לא תפסול מראש קיום מו"מ עם הפלסטינים".

במהלך חייו השתתף גיל בפרויקטים התנדבותיים רבים, בהם הצגה עם ניצולי שואה ומודל האו"ם. כמו כן, הוא ייצג את בית ספרו במועצת התלמידים ובפרלמנט הנוער העירוני. גיל צפוי להתחיל את שירותו הצבאי בקרוב, ואחריו הוא מקווה לקחת חלק בחיים הפוליטיים. לצד פעילותו החברתית הענפה גיל אוהב לצפות בטלוויזיה, לשחק במחשב, לקרוא ספרים ומגדיר את עצמו "חננה למופת".

רוצים גם להשתתף בפרויקט "הפתק הראשון שלי" - תשלחו הודעה לכתובת amitay@10.tv עם שם מלא ומספר טלפון.