"לא כשיר": יריבי גנץ תקפו אותו על הריאיונות לתקשורת

צוות קמפיין הליכוד שטף את הרשתות החברתיות בסרטונים מתוך הופעותיו של יו"ר כחול לבן בערוצי הטלוויזיה, והציג אותו כמי שלא כשיר להנהגה

בחירות 2019: בעקבות שורה של ראיונות לא מחמיאים של יו"ר כחול לבן בני גנץ מוושינגטון לערוצי הטלוויזיה, נשטפו אתמול (שלישי) הרשתות החברתיות, בעידוד צוות הקמפיין של הליכוד, בבקטעים מתוכם שמציגים את גנץ באור לא מחמיא וכלא כשיר להנהגה.

באחד הסרטונים נשמע גנץ אומר שהוא "יציב לחלוטין", כשהבעת פניו של גנץ מוצגת באופן לא מחמיא. בכחול לבן הגיבו באמצעות סרטון שבו ראש הממשלה בנימין נתניהו משבח את גנץ, בזמן שהיה רמטכ"ל.

בני גנץ נואם בוועידת אייפאק
 

בני גנץ נואם בוועידת אייפא"ק (חדשות 13 )

 

בריאיון לחדשות 13 יו"ר כחול לבן התייחס להקלטות שפורסמו ביום ראשון, בהן התבטא באופן חריג נגד רה"מ ואמר כי "אם הייתה לנתניהו דרך שיהרגו אותי – הוא היה עושה את זה". גנץ אמר כי "השיחה הייתה בפורום סגור, חברי ולא מקצועי בהקשר להסתה המאוד חמורה שאנחנו חיים בה". "בנאום השקת הבחירות דיברתי על אתיקה שאיתה צריך להתנהג. לצערי, מערכת הבחירות ברחה למקום הרבה יותר נמוך והרבה יותר נכון. אבל יש רגעים, גם בתקופת מערכת בחירות, שצריך לעצור ולהתנתק. אנחנו לא נתקע מקלות בגלגלי ראש הממשלה או הקבינט או הצבא, אנחנו ניתן להם לפעול ולא ניקח את זה למקומות אחרים".

בתגובה לריאיון בחדשות 13 מסרו מהליכוד: "בני גנץ איבד את זה. ההופעה שלו מדברת בפני עצמה. גנץ מבוהל וחלש. כנראה שגנץ עדיין מאמין שראש הממשלה נתניהו שולח מרצחים להתנקש בו וששלח את הרוסים לפרוץ לטלפון שלו. אדם כזה פרנואיד שאומר שהחודש האחרון היה הקשה בחייו, לא יחזיק אפילו דקה בלחצים בהם עומד ראש ממשלת ישראל בכל יום".