שוד מזוין בבנק הדואר בטמרה: שני גברים נפצעו בינוני-קשה מירי

רעול פנים נכנס לסניף כשהוא חמוש, שדד סכום כסף וירה בשני בני אדם בני 33, שפונו לבית החולים כשהם בהכרה מלאה. במקום גם נפגעת חרדה. המשטרה סורקת לאיתור החשוד

רעול פנים נכנס לפני זמן קצר (ראשון) לסניף בנק הדואר בטמרה שבגליל המערבי כשהוא חמוש, שדד סכום כסף, ירה בשני גברים בני 33 ופצע אותם בינוני-קשה. הפצועים פונו להמשך קבלת טיפול בבית החולים עם פציעות מירי בגפיים ובפלג גופם התחתון, כשהם בהכרה מלאה ובמצב יציב. המשטרה  פועלת בזירת הארוע לאיסוף ממצאים ופתחה בסריקות לאיתור החשוד. כמו כן, במקום גם אישה נפגעת חרדה.

בחודש ינואר, סופיה מנשה בת ה-80, דמות מוכרת בדרום תל אביב, שאותה ביקר רה"מ בנימין נתניהו בשנת 2017, נשדדה באכזריות ברחוב לוינסקי - דבר שהוביל לאשפוזה בבית החולים איכילוב. כשבוע וחצי לאחר מכן, סיפרה בתוכנית "שש עם אמנון לוי" כי הרופאים רצו לשחרר אותה לביתה, אך לטענתה אין לה לאן ללכת, כיוון שהיא מתגוררת בקומה השישית בבניין שאין בו מעלית.

 זירת אירוע הירי בטמרה
 

זירת אירוע הירי בטמרה (חדשות 13)

 

מנשה סיפרה על מצבה הרפואי: "כואב לי מאוד, אני לא יכולה לתפקד עם היד הזאת - לא להרים או להזיז אותה. אני לא יודעת מה לעשות, נתנו לי זריקות, כדורי הרגעה - אבל זה לא עוזר לי". מנשה סיפרה שהעירייה מנסה לעזור לה, אך בינתיים ללא הצלחה.

כאמור, בחודש אוגוסט 2017 ביקר ראש הממשלה בנימין נתניהו אצל סופיה במסגרת סיור שערך באזור. זאת, ברקע פסיקת בג"ץ לפיה מבקשי מקלט יוכלו להשתחרר ממתקן חולות לאחר 60 ימים. בסרטון שהעלה נתניהו לפייסבוק מביתה של הקשישה הוא הלין על בעיית המסתננים.

סופיה בתגובה סיפרה לו שהיא חוששת להסתובב לבדה ברחובות דרום תל אביב. לכך ענה ראש הממשלה: "אני רואה את המצוקה שלך ושל האנשים מסביב, ואני הולך לעזור לכם. הם לא האדונים פה, אנחנו הריבון ואנחנו נעשה את מה שריבון צריך לעשות".