אב השנה: בנה עבור בנו רכבת הרים בחצר הבית - והפך זאת למקצוע

ויל פמבל מקליפורניה, החליט להגשים לבן שלו חלום - ויצר בשטח ביתם לונה פארק פרטי. בהמשך, החליט להפוך את התחביב למפעל חייו. "לא נראה כמו אף מתקן שהתנסית בו"

ויל פמבל, תושב קליפורניה, הגשים לבנו חלום - ובנה עבורו רכבת הרים לשימוש עצמי בחצר הבית. פמבל כל כך נהנה מתהליך הבנייה, שהחליט להפוך את החלום של בנו למפעל חייו, והפך למומחה בתחום. את רכבת ההרים הראשונה, בנה פמבל בחצר האחורית של ביתו. "היא הייתה עשויה מעץ עם מסילה באורך 55 מטרים. את הרכבת השנייה בניתי בחצר הקדמית שלי, כי כבר הייתה רכבת בחצר האחורית", סיפר.

לאחר שלמד את רזי התחום, החל בשלב הניסוי והטעייה. "את הרכבת השלישית בניתי ביריד בסן פרנסיסקו, כי רציתי להראות את העבודה שלי ליותר אנשים". לאחר מכן, החל לבנות עוד ועוד רכבות הרים. "את הרביעית בניתי בבית של חבר, וכעת סיימתי לבנות את הרכבת החמישית, שבה ניסיתי לשפר את כל מה שעשיתי עד כה, ואני חושב שכמעט הצלחתי", המשיך.

 רכבת ההרים שבנה ויל פמבל בחצר ביתו
 

רכבת ההרים שבנה ויל פמבל בחצר ביתו (החדשות 13)

 

"אתה מביט למטה, וזה לא נראה כמו אף מתקן שהתנסת בו לפני כן. אתה אומר לעצמך 'אלוהים, מי בנה את זה, זה בכלל בטוח? שאלה שתמיד עולה היא - 'לא מתהפכים בשום שלב? ובכן, היא לא מתהפכת - עדיין", סיכם פמבל.