שקד תקפה את נתניהו: "שלף קשית כדי לשתות לנו מנדטים"

שרת המשפטים הגיעה לסיבוב בתי כנסת בפ"ת, ואמרה לנוכחים כי "ביבי רוצה לחסל אותנו פוליטית". על האפשרות שתרוץ בעתיד לראשות הממשלה אמרה: "יש חיים בימין שאחרי נתניהו"

בחירות 2019איילת שקד הגיעה היום (שבת) לסיבוב בתי כנסת בפתח תקווה, ותקפה את ראש הממשלה בנימין נתניהו. "ביבי שלף את הקשית כדי לשתות לנו מנדטים. הוא רוצה לחסל אותנו פוליטית", אמרה.

שקד גם האשימה את עיתון ישראל היום המזוהה עם נתניהו בפרסום שקרים מוחלטים במטרה לפגוע בהם. שקד נשאלה על תכניותיה העתידיות, האם בכוונתה להתמודד לראשות הממשלה בעתיד והאם תעשה זאת משורות הימין החדש, והשיבה כי "יש חיים בימין שאחרי נתניהו". שקד הוסיפה כי יתכן שתהיה בעתיד מפלגת שלטון בימין שאינה הליכוד, ויתכן שבנט והיא יעברו לליכוד- אך כל עוד נתניהו עומד בראש הליכוד הדבר אינו רלוונטי ולכן לפי שעה אין תרחיש כזה.

ראש הממשלה בנימין נתניהו
 

רה"מ נתניהו במסע"ת של הליכוד (חדשות 13 )

 

לפני כשבועיים התייחסה שקד הלכתב החשדות נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו: "מה שמעניין אותנו הוא המחנה הלאומי ומי שמנהיג אותו הוא נתניהו, לכן למרות ההתפתחות המשפטית נמליץ עליו". לדבריה, "במדינת ישראל הולכת ונשחקת חזקת החפות. נתמוך ברה"מ עד שיורשע". את הדברים אמרה שקד בתוכנית "העולם הבוקר".

שקד, שמובילה את מפלגת "הימין החדש" יחד עם שר החינוך נפתלי בנט, הוסיפה כי "ככה זה בפוליטיקה. נכנסו למערכת הפוליטית כדי לקדם ערכים שמרניים ברמה המדינית, הכלכלית והמשפטית. אני לא רוצה לשבת בממשלה שאבי ניסנקורן הוא שר האוצר – זה לא מה שאני מאמינה בו".