ח"כים בליכוד: ביטן מעניק תקנים ליום עבודה בקלפיות לפי צרכיו

רבים במפלגה לא מרוצים מכך שלטענתם ראש מטה הבחירות, האחראי על איוש התקנים, מעניק אותם לא לפי צרכי המפלגה. ראש סניף הליכוד בנהריה לנתניהו: "לא מוכנים להבליג"

בחירות 2019חברי כנסת מהליכוד טוענים כי דוד ביטן, מנהל מטה הבחירות, שהשאיר לעצמו את הסמכות להעניק תקנים מטעם המפלגה לעבודה בקלפיות ביום הבחירות, מעניק את התקנים לאלה שסייעו לו בבחירות המקדימות, ומדיר אחרים. כך פורסם אמש (חמישי) בחדשות 13.

השכר עבור יום עבודה בקלפיות הוא 1,500 שקלים, ולליכוד יש 8,000 תקנים, כך שפעילים רבים במפלגה כועסים על השימוש המפלה לטענתם של ביטן בתקנים.

 חבר הכנסת דוד ביטן
 

חבר הכנסת דוד ביטן (החדשות 13)

 

ראש סניף הליכוד בנהריה שיגר מכתב לנתניהו בו מחה על כך: "חברי הסניף מאוכזבים ממורמרים ופגועים, ואינם מוכנים לעבור לסדר ולהבליג ואף מעלים הצעות קשות ומהלכים לפגוע בליכוד. אני מבקש את התערבותך המיידית לתיקון עוולה זאת".

ביטן אמר לחדשות 13: "במקום להעלות טענות סרק בעילום שם, אני מציע לח"כים לעבוד יומם ולילה לטובת הליכוד כמוני. אני לא פועל משיקולים אישיים, רק טובת הליכוד לנגד עיניי".

הקרב הפוליטי יורד מתחת לחגורה

לאחר שביום רביעי רה"מ נתניהו תקף את יו"ר כחול לבן גנץ על רקע פרשת הפריצה לטלפון הנייד שלו, רם בן ברק (כחול לבן) תקף בחזרה: "למי להאמין? למי שבגד בשלוש נשותיו? למי שניהל רומנים? למי שמתעלם מהבת הבכורה שלו כי אשתו לא מרשה לו? או לרמטכ"ל ה-20 של מדינת ישראל". גורמים בכחול לבן לרבות גנץ עצמו לא אהבו את ההיגררות לזירה הזו והעירו לבן ברק, ובמפלגה מעדיפים להמשיך ולמקד את האש בפרשת המניות.

רם בן ברק
 

רם בן ברק (החדשות 13)