תלונות נגד ספר הצמרת: בניגוד להבטחות - תוספות השיער נופלות

סך תביעות הלקוחות נגד אופק אהרוני, שנחשב מומחה בתחום, עומד על כ-600 אלף שקלים. "פתאום ראו קרחת מאחורי התוספת. מצב מאוד מביך ולא נעים" • ברקוד

אופק אהרוני, שנחשב לספר צמרת, התפרסם בזכות עיצוב שיערן של שורת נשים מפורסמות והתארח בעשרות תכניות טלוויזיה כמומחה לתוספות שיער. אולם תלונות רבות שהגיעו למערכת "ברקוד" מצד נשים שטופלו אצלו – מעלות שאלות מטרידות. לקוחותיו חשו שתוספת השיער שעליה שילמו עשרות אלפי שקלים, לא נשארת צמודה לקרקפת כפי שהובטח להם, לדבריהם, בעת הרכישה.

"הוא שם לי את התוספת הראשונה, פשוט שם. אחרי כמה זמן הבנתי שהדבק הזה לא מחזיק ואני נאלץ להגיע אליו, במקום פעם בחודש, פעם בשבוע בערך", אמר מ' שתובע את אהרוני. "אחרי השבוע שהייתי אצלו זה פתאום התחיל להתעופף ברוח, פתאום ראו קרחת מאחורי התוספת. מצב מאוד מביך ולא נעים".

 אופק אהרוני מתארח בתוכנית טלוויזיה
 

אופק אהרוני מתארח בתוכנית טלוויזיה (החדשות 13)

 

לדבריו של מ', אהרוני הבטיח לו תוספת שיער איכותית שתחזיק לאורך זמן ושניתן לעשות איתה הכול. אך לאחר הדבקת תוספת השיער הוא גילה, לדבריו, פער משמעותי בין ההבטחה למציאות. "הוא לא מוכן להחליף לי יותר תוספות כי התוספות שהוא מביא לי לא מחזיקות. תוספת אחת אמורה להחזיק למשך שנה, אבל בפועל הוא מחליף לי בכל חודשיים", סיפר מ'.

"כשהגעתי לאופק אהרוני, הוא זרק עלי איזו פאה, שיחק עם השיער קדימה ואחורה, ושמו לי את התוספת באמצע הראש, במקום לא הגיוני", סיפרה אחת המטופלות שנמצאת בתהליך תביעה נגד אהרוני.

יזהר עצמון, מנכ"ל צ'קנט לאיסוף מידע גלוי ברשת: "סרקנו את המאגרים המשפטיים שנוגעים לאופק אהרוני. סך התביעות עומד על מעל 600,000 שקל. 11 הליכים הסתיימו בפשרה או בהפסד של אופק, בשלושה הליכים הוא ניצח וב-16 הליכים ההחלטות חסויות".

מפרקליטו של אופק אהרוני נמסר כי: "הטענות בדבר אי קבלת טיפול ראוי או מקצועי אינן נכונות בלשון המעטה, לאהרוני תודעת שירות ראשונה ממעלה, וכל הלקוחות, ללא יוצא מן הכלל, זוכים ליחס נאות ומקצועי. אהרוני אף נוהג לפקח אישית על כל טיפול שנעשה על ידי מי מעובדיו. תוספת השיער מחוברת לשיער הטבעי של כל לקוח באמצעות 'הלחמה קרה' והחיבור כלל לא נעשה בחומרים כימיים או בהדבקה. הוא משתמש בשיטה ייחודית והבטוחה ביותר בביצוע חיבור השיער, ללא שימוש בדבק, חום או חומרים כימיים, המבטיחה תוצאות מרשימות ומראה טבעי ובריא של השיער".