הזמר שמוביל בהימורים לזכייה באירוויזיון: "בהתחלה היו סקפטים"

לדנקן לורנס, נציג הולנד לתחרות שתתקיים בת"א, יש סיכוי גבוה להחזיר את הניצחון למדינתו - לאחר יותר מארבעה עשורים. למרות התחזיות האופטימיות הוא טוען: "אני לא לחוץ"

אירוויזיון 2019: כחודשיים בלבד לפני האירוויזיון בתל אביב, בסוכנויות ההימורים כבר יש פייבוריט לזכייה. הנציג ההולנדי לתחרות, דנקן לורנס, רוצה להחזיר את הניצחון למדינתו לאחר מעל לארבעה עשורים. 44 שנים עברו מאז הניצחון האחרון של הולנד בתחרות, וכעת לורנס, שנולד כעשרים שנים לאחר אותו ניצחון, מקווה לעשות זאת שוב עם בלדה מרגשת. זאת, בזמן שהנציג הישראלי לתחרות, קובי מרימי, מדורג רק במקום ה-17 בטבלאות ההימורים. 

"זה לא מפעיל עלי לחץ שאני מוביל בהימורים", סיפר לורנס. "בהולנד היו מופתעים תחילה, כי לא הייתי מפורסם. הם היו סקפטים. אבל עכשיו זה ממש נחמד להסתובב ברחובות ולשמוע שצועקים לי 'בהצלחה דנקן'". על אפשרות שבסופו של דבר התחזיות טועות והוא לא יסיים במקום הראשון, אמר כי "אם בסוף תהיה תפנית למרות שאני מוביל ולא אזכה, אני בטוח שהאמן השני הוא אמן טוב, ואם זה מה שאירופה רוצה - זה מה שיהיה". 

 דנקן לורנס, נציג הולנד לאירוויזיון
 

דנקן לורנס, נציג הולנד לאירוויזיון ( החדשות 13)

 

את הקליפ לשיר שאיתו יופיע לורנס, הוא צילם בעירום מלא - דבר שלא הזיק לפופולריות שהספיק לצבור. "הקליפ הוא לא בשביל ליצור פרובוקציה. הוא עוסק בלהיות הכי פגיע שיש - וזה עדיין עירום. נאלצתי להיות בבריכה שבע שעות, אז תארי לעצמך כמה קר היה לי", סיפר.