האם מושב נס הרים יהפוך ליישוב עם הכי הרבה ח"כים לנפש?

הנדל וטרופר ממפלגת כחול לבן ופולקמן מכולנו, גרים באותו מושב קטן הסמוך לירושלים. המקום עוד לא צבוע בצבע פוליטי אחיד, ונראה שהתושבים לא יתגייסו לטובת מועמד מסוים

בחירות 2019מה משותף ליועז הנדל, מקום תשיעי ברשימת כחול לבן, חילי טרופר המדורג 12 באותה רשימה ומספר ארבע ברשימת כולנו רועי פולקמן? שלושתם גרים במושב נס הרים, שייתכן ויהפוך בכנסת הבאה למקום שידוע ככזה שניתן למצוא בו הכי הרבה חברי כנסת לנפש.

בעוד 22 יום נדע אם הפוליטיקה הארצית תהיה מונחת על השולחן בבית הקפה "בר בהר". אחד מחברי הפרלמנט של בית הקפה פנה לפולקמן ואמר לו שהוא תומך במפלגתו, אבל הוא היה רוצה שכולנו תתמוך בבני גנץ. פולקמן אמר בתגובה: "אנחנו תומכים בליכוד. אנחנו מוכנים לעשות מקסימום אחדות. אנחנו באמת שותפים של הליכוד, יותר מאשר שאנחנו שותפים של גנץ".

על פי הסקרים, שלושה שבועות לפני הבחירות, הנדל וטרופר עם מקום בטוח בכנסת הבאה ואילו מקומו של פולקמן עוד בספק. המושב הקטן הזה, 250 משפחות, 1,400 תושבים ומכולת אחת, נמצא 25 ק"מ מירושלים ועדיין לא צבוע בצבע פוליטי חד משמעי - וגם אם כולו יתגייס לטובת מועמד מסוים, זה לא ישפיע על הבחירות.