בת 9 נפגעה מרוכב אופנוע - ודורשת התנצלות: "שיביט לי בעיניים"

אופיר זרביב נדרסה על ידי גבר בלבוש שחור, שברח מזירת התאונה ברחובות מיד לאחר האירוע. "אני עפתי, נפלתי והתחלתי לבכות. אני רוצה שיבקש סליחה ויבין שזה לא יפה"

אופיר זרביב בת התשעה נפצעה קל מפגיעת רוכב אופנוע, לפני שלושה ימים ברחוב מקס שיין שברחובות. כעת, היא דורשת מהגבר שפגע בה להתנצל בפניה על המעשה, ולהסגיר את עצמו למשטרה. החוקרים עדיין מנסים להיעזר במצלמות האבטחה כדי לתפוס את החשוד.

"מי שזה לא יהיה, אני רציתי לומר לך שפגעת בי, זה ממש לא היה יפה", אמרה אופיר לחדשות 13 בפניה לנהג. "אני רוצה שתבוא מול הפרצוף שלי ותאמר לי סליחה, וגם שתאמר למשטרה שזה היית אתה". "אני רוצה שיבקש סליחה, שיבין שמה שהוא עשה לא יפה", הוסיפה.

 יובל, נפגעה על ידי רוכב אופנוע כשחצתה את הכביש
 

יובל, נפגעה על ידי רוכב אופנוע כשחצתה את הכביש (החדשות 13)

 

זרביב זוכרת בדיוק את שאירע. "האופנוע היה שחור, הקסדה שלו הייתה שחורה, כל הלבוש שלו היה שחור", סיפרה הילדה. "הוא גם לא הסתכל לראות אם יש מכוניות בכיכר, הוא פשוט בא ונתן לי מכה. אני עפתי, נפלתי והתחלתי לבכות. ממש כאב לי. הוא הפנה את הראש שלו אליי, הסתכל עליי ואחרי זה הוא ברח".

לאחר האירוע, אמה של אופיר, אורית, פרסמה פוסט בפייסבוק שבו ביקשה את עזרת הציבור במציאת הרוכב הפוגע, כדי שיתנצל בפני בתה. "היא שוכבת בבית כאובה אחרי שהיינו בבית החולים. אבל מה שהכי גרוע זה שפגעת בנפש שלה. היא לא מפסיקה לשאול איך זה שלא עזרת לה. היא המומה מזה. זו הטראומה הכי קשה שעשית לה. אני לא אירגע עד שאתה תביט לה שוב בעיניים ותבקש סליחה. כמו שלקחת ממנה את האמון שבני האדם טובים, אתה זה שתחזיר לה את האמון. לצערי רק אתה יכול", כתבה.

"הפוסט היה מפויס יחסית למה שקרה כשהיא התקשרה אליי, אולי היא לא כל כך זוכרת, הדבר הראשון שהיא אמרה לי בטלפון זה 'אימא הוא לא עזר לי'", סיפרה האם לחדשות 13. "חשוב לי להגיד לבנאדם הזה, הוא צריך לקחת אחריות על כזה דבר, במינימום".