השף אביב משה, אביב חופי

תביעה נגד השף אביב משה: "הפר את ההסכם והביא לסגירת המסעדה"

3 צעירים דורשים מהמסעדן פיצוי בסך חצי מיליון שקלים, לאחר שלטענתם לא עמד בהתחייבויותיו במסגרת דוכן האוכל שהקימו יחד בת"א, וגרם לנזקים רבים: "התנהג באופן מחפיר"

שלושה צעירים הגישו בשבוע שעבר תביעה נגד השף הידוע אביב משה, לאחר שלדבריהם לא עמד האחרון בהתחייבויותיו במסגרת עסק האוכל שהקימו יחד, והביא, לטענתם, לסגירתו. כעת דורשים השלושה פיצוי בסך חצי מיליון שקלים. את התביעה הגישו עורכי הדין ד"ר יוסי כהן ואוהד מחרז.

מכתב התביעה עולה כי ביוני האחרון חתמו השלושה על הסכם שותפות עם משה, שבו הוחלט על הקמת דוכן אוכל משותף בשוק הכרמל בתל אביב. על פי ההסכם, משה היה אמון על הפן הקולינרי של דוכן האוכל, וכן הוגדר כאחראי על פרסום העסק ושיווקו. השלושה, מנגד, היו אמונים על תפעול המקום וניהולו.

 עו"ד יוסי כהן
 

עו"ד יוסי כהן ( החדשות 13)

 

על פי כתב התביעה, "משה הפר את ההסכם ברגל גסה, ולא ביצע ולו מקצת מהתחייבויותיו". לטענת השלושה, השף התחמק מביצוע התחייבויותיו, באופן שגרם להם לנזקים כלכליים כבדים, והביא בסופו של דבר לסגירת העסק בנובמבר האחרון.  

לטענת עורכי הדין המייצגים את הצעירים, משה המתין לראות אם העסק יצליח על מנת להצטרף ל"הצלחה", וכאשר המקום לא צלח – החליט השף להרחיק עצמו, על מנת שלא יהיה מזוהה עם הכישלון. "התנהג באופן מחפיר, שאינו הולם אדם או שף במעמדו, והסב לתובעים נזקים עצומים", לשון כתב התביעה.

 עו"ד אוהד מחרז
 

עו"ד אוהד מחרז ( החדשות 13)