בן ה-16 שמארח סדנאות בשר - ומרוויח מאות אלפי שקלים

עידו בצאייג עדיין לומד בתיכון, אך הפך לשם דבר בקרב הקרניבורים בישראל, מאז שהפך את התחביב שלו לעסק והחל לערוך ערבי בשר לעשרות משתתפים

עידו בצאייג, תלמיד תיכון בן 16, הפך לשם דבר בקרב חובבי הבשר בישראל. מאז שהתחיל לארח סדנאות לאכילת בשר בהשתתפות עשרות קרניבורים תמורת 250 שקלים לכניסה, הוא מרוויח מאות אלפי שקלים.

חיידק הבשר התחיל אצל עידו בגיל צעיר, כשגדל בקצבייה המשפחתית. "הייתי בן 12-11, היה לנו סופר של המשפחה ואני נכנסתי לקצבייה" סיפר עידו. "מאוד התלהבתי מהרעיון, התחלתי לפרק פרות, לשחק עם הסטייקים, ליישן ולקצב".

 עידו בצאייג
 

עידו בצאייג ( חדשות 13)

 


המשפחה לא הופתעה שעידו רוצה לפתוח עסק שמשלב בין שתי האהבות שלו, אירוח ובשר, והתגייסה לעזור. "הוא אמר לי 'אבא תקשיב, יש חיילים בודדים, עצובים, בוא נעשה להם שמח, אני רוצה להזמין אותם לחפלה של בשרים'", סיפר אביו של עידו כיצד הכול התחיל. "הייתה היענות, ומאז הוא החליט שבא לו לנסות בבית, לא האמנו שזה ימשיך", סיפרה אמו. "בסופו של דבר לא הייתה ברירה ונאלצנו לשכור לו מקום".

"אני חוזר הביתה, נרדם, ואז בבוקר חושב על כל פרט שקרה", הסביר עידו. "אנחנו מנסים להשתפר כל הזמן, כשבן אדם אומר שהיה לו טעים זה מרגש".