מייקל וירסקי, שזכה ב273 מיליון דולרים, ABC13 Houston

מזל כפול: איבד את כרטיס הלוטו, קיבל אותו בחזרה - וזכה

מייק וירסקי בן 54 מניו ג'רזי שבארה"ב, כמעט ואיבד את הכרטיס שזיכה אותו ב-273 מיליון דולרים, עד שאלמוני מצא אותו והשיב לו. "המשכתי לראות טלוויזיה, פשוט לא האמנתי"

למיליונר מייקל וירסקי, מובטל בן 54 מניו ג'רזי שבארה"ב, יש מזל כפול. הוא לא רק זכה ב-273 מיליון דולרים בהגרלת ה-"מגה מיליון", אלא הוא גם קיבל את הכרטיס הזוכה בחזרה לאחר ששכח אותו בחנות הנוחות שבה קנה אותו. וירסקי הסביר שהטלפון שלו הסיח את דעתו ולכן שכח את הכרטיס: "הנחתי את הכרטיס בחנות, עשיתי משהו עם הטלפון ופשוט יצאתי".

הוא חזר לחנות ביום לאחר מכן ושאל את הקופאית אם מישהו מצא את שני כרטיסי הלוטו שהוא קנה, והיא השיבה שכן ונתנה לו אותם. וירסקי אמר שהוא מחפש אחר מי שמצא את הכרטיס והחזיר אותו לקופאית, כדי שהוא יוכל להודות לו: "אני הולך לתת לו משהו, בהחלט, אבל אני אשמור את זה פרטי".

ההגרלה בה זכה וירסקי נערכה לפני שבוע. וירסקי סיפר לכתבים שהוא גילה על הזכייה במהלך סופת שלגים, ואז חזר לראות טלוויזיה כי הוא "פשוט לא האמין": "הנחתי את הכרטיס בחזרה, המשכתי לראות טלוויזיה בערך לחצי שעה, ואז פשוט קמתי, רצתי למעלה, התלבשתי ואמרתי: 'אני חייב לברר אם זה אמיתי'". ואכן, זה היה.

"זה הולך לשנות לי את החיים, כי אני מובטל", אמר וירסקי, "לאחרונה התגרשתי, והייתי תלוי באשתי במשך 15 השנים האחרונות כי היא עבדה ואני לא. מאז שחזרתי לניו ג'רזי ניסיתי למצוא עבודה, אבל אף אחד לא לקח אותי בגלל שאין לי ניסיון, חיפשתי עבודה במשך שנה". וירסקי הוסיף שכבר שנה וחצי לא קראו לו לריאיון עבודה, עד אתמול. הוא וויתר על ההצעה, אבל אמר שהוא חושב לפתוח עסק עם חברי משפחה.