"ערכנו חתונה מדומה": עדויות הפדופיליה נגד מייקל ג'קסון צפות

עשור לאחר מותו, התפרסמה על מלך הפופ סדרה תיעודית חדשה, שחושפת הזוועות שעולל לכאורה. "גמל לי בתכשיטים על האקטים המיניים שעשיתי לו. אמר שאם יגלו - שנינו נלך לכלא"

החלק הראשון של "לעזוב את נוורלנד" – סדרה תיעודית חדשה בת שני פרקים על מייקל ג'קסון והתעללותו המינית בילדים קטנים, שודר אתמול (ראשון) בארצות הברית. העדויות שעלו שם, מפי גברים שהיו אז ילדים בני שבע עד עשר, צפויות להדהד בקרב הצופים עוד זמן רב.

"היינו כמו זוג נשוי. אני אומר נשוי כי קיימנו טקס חתונה מדומה. עשינו את זה בחדר השינה שלו", שיחזר ג'יימס סייפצ'אק, שהיה רק בן עשר כשפגש בג'קסון לראשונה ונשבע בקסמיו. "הוא גמל לי בתכשיטים על האקטים המיניים שעשיתי לו. הוא נהג לומר שאני צריך למכור לו משהו. הוא אמר לי שאם יגלו מה שאנחנו עושים, שנינו נלך לכלא לכל חיינו".

מייקל ג'קסון, מתוך הסדרה "לעזוב את נוורלנד"
 

מייקל ג'קסון, מתוך הסדרה "לעזוב את נוורלנד"  (החדשות 13)

 

אחת השאלות המרכזיות שהסרט עוסק בהן היא סוגיית אחריות הוריהם של הילדים בהם ג'קסון פגע. "מייקל ביקש ממני להשאיר את הקטנטן איתו לשנה", אמרה ג'וי רובינסון, אמו של וייד שהכיר את הזמר כשהיה בן שבע. "אמרתי לו – אני אחלוק איתך את וייד, אבל אני לא אשאיר אותו איתך".

הפרק השני והאחרון ישודר מחר, אבל העדויות שעלו עד כה הספיקו לחלק ממעריציו כדי לגבש עמדה. "אני לא חושב שאי פעם אוכל להאזין לשיר של מייקל ג'קסון באותה צורה", אמר היום שדרן רשת NBC. עם זאת, אחיו של ג'קסון טוענים כי הכל שקר. הבעיה היא שהם מסרבים לצפות בסרט ולא האזינו כלל לעדויות נגדו.