הזוגות שנפגעו מקריסת "איזיווד" הופתעו: אתר החברה חזר לפעול

כשלושה חודשים לאחר שחברת הפקת החתונות קרסה, גם עמוד הפייסבוק שלה עלה שוב לאוויר. זאת, כדי לקדם את מכירתה. עם זאת, לא מתקבלות באתר הזמנות חדשות לאירועים

אתר האינטרנט ועמוד הפייסבוק של חברת הפקת החתונות "איזיווד" הקורסת, חזרו לאחרונה לעבוד – כך גילו להפתעתם הזוגות שנפגעו מקריסת החברה. זאת, כחודשיים לאחר שהאתר ועמד הפייסבוק ירדו מהאוויר ללא התראה מוקדמת.

מדובר במהלך שנעשה כדי לנסות לקדם את מכירת החברה לרוכשים פוטנציטליים, על ידי יצירת טראפיק. עם זאת, יש לציין כי החברה לא מקבלת כרגע הזמנות חדשות לחתונות.

 
 
 
 עמית בר ציון, בעלי חברת "איזיווד"
 

עמית בר ציון, בעלי חברת "איזיווד" (החדשות 13)

 

כזכור, לפני כשלושה חודשים, בית המשפט המחוזי בתל אביב דן בבקשה לפירוק "איזיווד", שהוגשה על ידי אחת מעובדות החברה, לה חייבת החברה כ-140 אלף שקל. במהלך הדיון הורה השופט איתן אורנשטיין לעמית בר ציון, הבעלים של החברה, להוציא את מפתחות משרדי החברה ולהעביר אותם לנציג כונסת הנכסים הרשמית. נוסף על כך, מונה מפרק זמני לחברה. כמו כן, תלונה הוגשה במשטרה נגד החברה, בחשד לקבלת דבר במרמה.

השופט ציין כי לחברה יש חובות של 6-5 מיליון שקלים לבנקים, לספקים ולזוגות ששכרו את שירותיה בהפקת חתונתם ומתח ביקורת קשה על כך שעובדת החברה היא זו שהגישה את בקשת פירוק "איזיווד", בעוד שמי שבאמת עומד מאחוריה הוא הבעלים, בר ציון. לדברי בעלי "איזיווד", לחברה יש התחייבות כלשהי כלפי כ-190 זוגות. 

שבוע קודם לכן, ללא שום התראה מוקדמת, גילו מאות זוגות כי החברה לה שילמו אלפי שקלים כדי שתפיק את חתונתם הפסיקה את פעולתה, סגרה את אתר האינטרנט שלה, והפנתה את כל שיחות הטלפון לשירות הודעות חיצוני. זאת אחרי שאחת מעובדות החברה הגישה לבית המשפט בקשה לפירוקה בטענה שהיא חדלת פירעון, מוגבלת בבנקים, וחייבת רק לה 140 אלף שקלים.

"איזיווד" נעלמה, כשהיא מותירה אחריה חובות לזוגות שאמורים להתחתן, לספקים ולעובדים; אתר האינטרנט ועמוד הפייסבוק שלהם הפסיקו לעבוד, והזוגות הנפגעים הקימו קבוצת וואטסאפ בה הם מביעים זעם ודאגה.

החברה היתה מתווכת בין הזוגות לבין ספקי שירותים לחתונות. המנכ"ל עמית בר ציון כתב לעובדים שניסה במהלך סוף השבוע להילחם ולהציל את החברה וגילה בבוקרו של יום ראשון שאין סיכוי להמשיך. כבר בסוף השבוע, משיחות שערכנו, הוא הבין שהחברה לא תוכל להמשיך את דרכה, והודיעה בשעות הבוקר לעובדים לא להגיע בטענות כלשהן. על הפסקת הפעילות העובדים שמעו מהתקשורת.