"תוקפים את בעלי": חשד - הכו נהג כי לא אפשר להם לעקוף • תיעוד

המשטרה חוקרת חשד לאירוע אלימות קשה בצומת כברי, שבמהלכו תקפו 3 צעירים נהג בשעה שאשתו ושני התינוקות שלהם היו בתוך הרכב. שני אחים נעצרו ויובאו לדיון בהארכת מעצרם

שני חשודים נעצרו היום (רביעי) בחשד לתקיפת נהג בכביש בצומת כברי ביום חמישי שעבר. על פי החשד, נסע תושב אזור נהריה בכביש בגליל המערבי ביחד עם אשתו ושני ילדיהם הקטנים וכשעצר את רכבו לפני הרמזור בצומת, יצאו שלושה צעירים מרכבם, שניים מהם רצו לעבר הזוג והחלו להכות את הבעל במכות נמרצות. לאחר שהכו אותו פנו בחזרה אל הרכב. המקרה פורסם הבוקר ברדיו צפון.

החשודים בתקיפה, שני אחים בשנות ה-20 לחייהם, נעצרו בתום חיפושים נרחבים, כאשר האחד נעצר הערב בבאר שבע והשני בנהריה. השניים יובאו לדיון בבית משפט השלום קריות מחר בבוקר, בבקשה להאריך את מעצרם.

אשתו של הנהג התקשרה למשטרה בזמן התקיפה ודיווחה על האירוע. "אנחנו בצומת כברי בצפון הארץ ובן אדם פה תוקף את בעלי ברכב", אמרה האישה בבהלה. לאחר מכן ביקשה שישלחו אמבולנס לטפל בבעלה: "אני צריכה אמבולנס, עכשיו בבקשה אמבולנס", קראה בטלפון כשדיברה עם מוקדנית המשטרה. היא הסבירה למוקדנית את מהלך האירוע והעבירה לה את מספר הרכב של שלושת הצעירים. על פי גרסת המותקף, הסיבה לאירוע האלים הייתה שלא איפשרו לרכב של שלושת התוקפים להשתלב בנתיב.

הקלטת השיחה של אשתו של הנהג המותקף עם המוקדנית המשטרתית:

לפני פחות משבועיים נורה למוות גבר כבן 50 בחולון כתוצאה מאירוע אלים בכביש. המקרה התרחש בעקבות סכסוך על רקע מקום חניה. דקות לאחר האירוע נעצרו שלושה חשודים ולדברי עדי ראייה שהיו במקום, לפני הירי התפתחה קטטה שייתכן והחלה בעקבות ויכוח על חניה.

הפרמדיק, של מגן דוד אדום, שמוליק גלבשטיין, שהגיע למקום מיד לאחר האירוע סיפר: "כשהגעתי למקום ראיתי גבר כבן 50 שוכב בחניה כשהוא מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה עם פציעה מדממת בפלג גופו העליון. יחד עם צוותים נוספים של מגן דוד אדום שהגיעו במהירות למקום הענקנו לו טיפול רפואי וביצענו בו פעולות החייאה מתקדמות שכללו שימוש בתרופות, הנשמות ועיסויים אבל לצערנו מצבו הדרדר ונאלצנו לקבוע את מותו".