חברה לטיפול בהתקרחות גבתה אלפי שקלים מלקוחותיה - ונסגרה

חברת Hair Center שהבטיחה ללקוחותיה מענה לבעיות דלילות שיער, פשטה את הרגל באמצע הטיפולים. במקומה פתח הבעלים צחי רביבו חברה חדשה בשם Hair Club, שעוסקת בהשתלת שיער

חברת Hair Center הבטיחה ללקוחותיה מענה מלא ואפקטיבי לבעיות נשירת שיער והתקרחות. באתר האינטרנט מכרה הרשת אשליות על שיער שופע והצמחת שיער והציגה תמונות "לפני ואחרי" מושכות ומשכנעות, שלמעשה נקנו בכסף מאתרים המתמחים בהדמיות מן הסוג הזה, על אף שהוצגו כתמונות של לקוחות מרוצים של החברה.

חלק מהלקוחות שנפלו בפח, שילמו אלפי שקלים בתקווה להשיג את התוצאות המובטחות. "כשהולכים אליהם לייעוץ, אז הם יודעים מה להגיד לך כי הם נוגעים בנקודות הכי רגישות", סיפרה אחת הנפגעות ששילמה על הטיפולים 17,000 שקלים. לקוחה נוספת, שחיה על קצבת זקנה של 3,000 שקלים בחודש, שילמה 23,000 שקל על טיפולים.

 צחי רביבו, הבעלים של Hair Center
 

צחי רביבו, הבעלים של Hair Center (החדשות 13)

 

ללא התראה מוקדמת ובאמצע הליך הטיפולים של הלקוחות, נסגרה הרשת. ואולם, לאחר שהכריז צחי רביבו, שהיה הבעלים של רשת Hair Center על פשיטת רגל וסגר אותה, פתח רביבו אתר של חברה בשם Hair Club, שעוסקת באותו התחום ופועלת בעיקר בהשתלות בטורקיה. "אני לא במקום של לענות על סוגים של הכפשות או לכלוכים, אוקיי?", ענה רביבו כשהטיח התחקירן את ההאשמות בפניו.

בתגובה לתחקיר הגיע רביבו לאולפן ברקוד, ואמר: "אני מצטער על מה שקרה ללקוחות הללו, לפי התחקיר שביצענו מדובר בחמישה-שישה לקוחות בסך הכול. 12 שנה אנחנו מנהלים את הרשת הכי גדולה של מדינת ישראל. נתנו את הנשמה מההתחלה עד הסוף לכל לקוח ויש עשרות אלפי לקוחות מרוצים מאיתנו. עם הזמן גדלנו ומינינו מנהלים נוספים ועובדים אחרים שהבטיחו הבטחות אחרות. בחוזים שלנו מול הלקוחות רשום שאנחנו לא מבטיחים הצמחת שיער, מה עוד שהקסדות והמזותרפיה הוכחו כבר בכול העולם. עשיתם כבר כמה כתבות שהיו שקריות וכשהוכחנו לכם – בלעתם את הצפרדע".