הזמר המפורסם עם פרסום הפרשה: "זה לא קשור אליי"

הזמר החשוד שקיים יחסי מין עם קטינות הכחיש בפני חדשות 10 את החשדות, בעת שיצא מבילוי במועדון. "המשטרה אמרה שאני חשוד במה? אני לא יודע על מה אתה מדבר". שני הזמרים המעורבים בפרשה, וכן חשודים נוספים, צפויים להיחקר באזהרה בימים הקרובים

הזמר המפורסם, שעל פי החשד קיים יחסי מין עם קטינות, נשמע אמש (שלישי) רגוע ונינוח לאחר פרסום הפרשה. "המשטרה אמרה שאני חשוד במה? זה לא קשור אליי, אני לא יודע על מה אתה מדבר", הוא אמר לכתב חדשות 10 ניק קוליוחין.

 

הזמר, וכן זמר נוסף, צפויים להיחקר באזהרה בימים הקרובים. לפרשה נקשר גם שמו של יחצ"ן מפורסם מתל אביב, שעל פי החשד סיפק נערות צעירות למסיבות, תמורת תכשיטים יקרים שניתנו להן.

 

"אני חף מפשע, אני לא קשור", אמר אותו יחצ"ן לחדשות 10. "הזמר הוא בחור טוב, הוא לא צריך בחורות, יש לו מיליונים. כל הדוגמניות שחקניות מאוהבות בו".

 

היום נגבו חמש עדויות נוספות של נערות, שהשתתפו לכאורה במסיבות עם הזמרים וקיימו איתם יחסי מין. המתלוננות הראשיות בתיק הן שלוש נערות בנות 15 מאזור השרון, המוכרות לרשויות הרווחה ומטופלות על ידי עובדות סוציאליות.

 

הנערות מגיעות מרקע קשה ולא מן הנמנע שמארגני המסיבות ניצלו את מצוקתן כדי לגרום להן להשתתף. הן נשרו מהלימודים וכעת שוקלים ברשויות הרווחה להוציא אותן מבתיהן לסביבה מוגנת.

 

במשטרה מאמינים שהתיק יבשיל לכדי כתב אישום. החוקרים הפעילו בחודשים האחרונים אמצעים, שבדרך כלל משתמשים בהם נגד ארגוני פשיעה ועבריינים כבדים. פרקליטות מחוז המרכז מינתה לתיק שתי פרקליטות מלוות, מה שמעיד על רצינות הראיות.