אזיקים (אילוסטרציה), fotolia

סגן ראש מועצה בדרום נחקר באזהרה בחשד שהטריד מינית עובדת

פרסום ראשון: מחקירת הפרשה עולה כי ההטרדות נמשכו כחודשיים, חרף דרישת עובדת המועצה מהחשוד להפסיק את המעשים. הבכיר שוחרר בתנאים מגבילים והורחק מבניין המועצה

פרסום ראשון: סגן ראש מועצה בדרום הארץ נחקר היום (חמישי) באזהרה בחשד שהטריד מינית עובדת מועצה. הוא שוחרר בתנאים מגבילים, במסגרתם הורחק מבניין המועצה. 

מהחקירה עולה כי ההטרדות נמשכו כחודשיים, למרות שהעובדת ביקשה ממנו מספר פעמים להפסיק. סנגורו, עו"ד אבי חימי, מסר בתגובה: ״מדובר באירוע מינורי אשר נופח מעבר לכל פרופורציה. מרשי סומך את ידיו ובטוח שמשטרת ישראל תגיע לחקר האמת ותסגור את התיק ללא אשמה״.

 אזיקים
 

אזיקים (אילוסטרציה - fotolia )

 

בחודש יוני אשתקד, ראש מועצה מקומית מאזור הצפון נחקר בלהב 433 בחשד כי הטריד מינית אחת מהעובדות הכפופות אליו. עד כה הבכיר מכחיש את החשדות המיוחסות לו. כמו כן, חן פיליפוביץ', ראש מועצת הר אדר, נחקר גם הוא בחשד להטרדה מינית של עובדת הכפופה אליו. פיליפוביץ' ואדם נוסף שכיהן בעבר במשרה בכירה באותה המועצה עוכבו לפני כשלושה שבועות לחקירה בחשד לעבירות הטרדה מינית. החקירה החלה עם קבלת תלונה במשטרה מאישה, לפיה נחשפה וחוותה הטרדות מיניות מצד הבכירים, לאורך התקופה בה עבדה במועצה.