בני הזוג כדורי בחתונת קרובי משפחתם, מרדכי אסרף

תיעוד: בני הזוג שנרצחו בי-ם – בחתונת קרוביהם החשודים ברצח

בעקבות כיוון החקירה הנוכחי של המשטרה, שמתמקד בשני קרובי משפחתם של תמי ויהודה כדורי, נחשפים בחדשות 13 תמונותיהם של הנרצחים חוגגים עם החשודים במעשה

בתיעוד שנחשף הערב (שלישי) בחדשות 13 ניתן לראות את בני הזוג תמי ויהודה כדורי, שנרצחו בירושלים, חוגגים בחתונה של קרובי משפחתם החשודים במעשה. זאת לאחר שפורסם אתמול כי בעקבות התפתחות משמעותית בחקירת הרצח הכפול בשכונת ארמון הנציב, נחקרו באזהרה שני קרובי משפחתם של הזוג. שני החשודים, בני זוג, הובאו לדיון בהארכת מעצרם ומתחזק החשד כי הרקע למעשה הינו פלילי.

כבר מתחילת החקירה החשד המרכזי התמקד באחד מבני המשפחה, בעיקר בשל אליבי בעייתי שנמסר לחוקרים ובשל שינויים בגרסה שמסר שאותו בן משפחה מסר למשטרה. כזכור, לפני כשבוע וחצי פורסם לראשונה בחדשות 13 כי בוצעו פעולות חקירה נגד בני משפחה הקרובים לזוג הנרצח, וכעת הם נחקרים בשנית עקב הסתירות שעלו בחקירתם. על פרטי החקירה הוטל צו איסור פרסום.

 
 
 

אביה של אחת משני החשודים אמר: "הם לא מנוסים בכול תכסיסי המלחמה עם המשטרה ובית המשפט. הם אף פעם לא היו שם". כמו כן, טען כי גורמי החוק מענים אותם במהלך פעולות החקירה. עורך דינם אמר: "אנחנו חושבים שהמשטרה נקלעה למבוי סתום. אני לא מתפלא אם המשטרה תולה את הדברים על עץ גבוה. אני חושב שבהמשך הם יבררו שאין להם יד בדבר".

 יהודה כדורי עם אחד החשודים ברצח
 

יהודה כדורי עם אחד החשודים ברצח ( מרדכי אסרף)

 

כזכור, בני הזוג נמצאו לפני כחודש וחצי בביתם שבארמון הנציב ללא רוח חיים כשעל גופם סימני אלימות. צוותי מד"א וכיבוי אש שהגיעו למקום מצא את השניים מחוסרי הכרה וקבעו את מותם. בתם של הזוג הזעיקה את המשטרה לאחר שלא הצליחה ליצור עמם קשר מאז יום חמישי. בעקבות קריאתה הוזעקו למקום לוחמי אש שפרצו לדירה דרך מרפסת הבית. שם, כאמור, מצאו את הזוג ללא רוח חיים.