סוזנה קאררה שנרצחה במקסיקו, החדשות 13

גופת אישה נמצאה בשק - ולצדה מכתב: "בעלי לא רצה לשלם כופר"

סוזן קאררה, תושבת עיירת חוף במקסיקו, נחטפה מחוץ לבית של חברתה. היא נמצאה כעבור שבוע כשראשה ערוף, ולצדה המסר המצמרר: "זה קרה לי בגלל שבעלי עשה שטויות"

גופתה של סוזנה קאררה, אזרחית מקסיקו, נמצאה השבוע בתוך שק שחור כאשר ראשה ערוף, ולצדה מסר שמאשים את בעלה בכך ש"לא הסכים לשלם את הכופר עבורי".

הגופה נמצאה בעיירת החוף קואצקואלקוס, הממוקמת במזרח המדינה, שם התגוררה קאררה עם בעלה. היא נחטפה שבוע קודם לכן מחוץ לבית של חברתה, כאשר הגיעה כדי לאסוף את אחד מילדיה. בסרטון ממצלמות האבטחה במקום, החוטף נראה כשהוא עוצר עם רכבו לידה, אוחז בה, זורק אותה לתוך רכבו במהירות ונמלט מהמקום.

כאמור, שבוע לאחר מכן גופתה נמצאה בשק ברחוב, כשלצדה מסר, שככל הנראה הושאר במקום על ידי החוטף, שאמר: "זה קרה לי בגלל שבעלי עשה שטויות ולא רצה לשלם עבורי כופר". לפי דיווחים בתקשורת המקומית, ראשה נערף כיוון שהחוטף ביקש עבורה 4 מיליון פסו מקסיקני שהם כ-161 אלף פאונד, והסכום לא שולם.

לא ברור איזה קשר יצר החוטף עם בעלה כדי לבצע את הבקשה, או מדוע הוחלט להרוג אותה. עד כה לא בוצעו מעצרים. שעות לאחר המקרה, הבעל כתב פוסט בפייסבוק שמאשר שאשתו נרצחה ומודה על התמיכה שקיבל מקרוביו בעת היעלמותה. לפי דיווח מקומי, מספר החטיפות בעיר עלה, כשבשנת 2018 נרשמו 49 דיווחים על חטיפה ו-160 מקרי רצח.

 גופתה של סוזנה קאררה כפי שנמצאה על ידי המשטרה
 

גופתה של סוזנה קאררה כפי שנמצאה על ידי המשטרה ( החדשות 13)