"חיברתי רמקול לעץ": כך הפכה צעירה מהקריות למותג כושר נחשק

ליקי רוזנברג החלה להעביר אימונים פרטיים בפארק בת"א ועם הזמן משכה אליה עשרות מפורסמות. כיום, היא בעלת סטודיו בנמל וקו הלבשה לבגדי ספורט • "סופרסטארים", חלק שני

ליקי רוזנברג מיכאלי בת ה-34 מקריית ביאליק הפכה למותג הכושר הכי נחשק בישראל. בבעלותה סטודיו לאימונים בנמל תל אביב, שבו רשומות 450 משתתפות, יש לה עשרות אלפי עוקבים באינסטגרם וקו למוצרי הלבשת ספורט.

ליקי החלה את דרכה בתל אביב עם עץ אחד בפארק הירקון. "הגעתי עם בעלי בחמש בבוקר, תיק של 40 קילו, רק שלא יתפסו לנו את העץ", סיפרה לחדשות 13 אחרי אימון סקווטים, "חיברנו רמקול עם שאקל לעץ, פרסנו פה הכול". המתאמנת הראשונה שלה היתה אנה ארונוב, ומכאן הכל התחיל להתגלגל. אליאנה תדהר הצטרפה, ולאט לאט התקבצו סביבה שחקניות ומפורסמות שהפכו גם לאטרקציה לצלמי פפראצי. "היא הפכה לסלב בזכות עצמה", מעיד הצלם ניר פקין.

 
 ליקי רוזנברג
 

ליקי רוזנברג מיכאלי (החדשות 13)

 

עם הזמן ליקי הצליחה ללקט סביבה עשרות נשים מפורסמות וגם מעט גברים מוכרים ומותג הכושר שלה הלך והתרחב. "כל זה תפאורה. אני פה, בגדול, בגלל ליקי", התוודתה השחקנית והדוגמנית, יעל גולדמן פפר. "זה מקום יפה, נכון, אבל התאמנתי אצלה גם כשהיא לימדה במרתף ובאה בחיפה מהפרי שייק ועשתה פה אימפריה קטנה בתל אביב. זה מדהים. זה מעורר השראה. עשתה לבד בעשר אצבעות".

באמצע ההצלחה, קיבלה הודעה כי אביה נפטר, והבינה שהיא צריכה לשחרר לרגע. כל החברות החדשות הגיעו להלוויה בחיפה, ועזרו להרים אותה. בהמשך, היא ובעלה הדר החליטו להרחיב את המשפחה, והביאו לעולם את דון. אחרי הניתוח הקיסרי שעברה, לא יכלה ליקי לחזור לסטודיו, אז אמה שלחה אותה לשבת שם - רק כדי להרגיש טוב יותר. כיום, בסטודיו בנמל יש לה 450 משתתפות ומשתתפים רשומים, הסטורי שלה הוא הדבר הכי חם באינסטגרם – והיא מכתיבה טרנדים בתחומי הכושר, ההלבשה, וגם הסופרפוד.

צילומים: רפי דלויה, אביב חופי, שוקה כהן, רוני רוטרמן, מאיה בן צבי