אשת הנדקר באשדוד: "הוא נכנס עם סכין מהחלון – בעלי הגן עליי"

זוגתו של הגבר שנפצע קשה לאחר ששכנו נכנס לדירה שבה התגורר ודקר אותו, סיפרה לחדשות 13: "הוא צלצל ולא פתחנו לו, אנחנו לא מכירים אותו. זה סרט אימה"

אשתו של הגבר שנפצע הלילה (ראשון) קשה לאחר שנדקר על ידי שכנו, סיפרה בריאיון לחדשות 13 כי הדוקר צלצל בפעמון באמצע הלילה, ולאחר שלא פתחו לו את הדלת, נכנס לדירה דרך החלון  ודקר את בעלה – שהגן עליה בגופו.

"הלכנו לחדר והוא פרץ לנו לתוך הדירה דרך החלון", תיארה אשת הנדקר, "הוא נכנס ישר עם סכין, ניסה לדקור את שנינו. בעלי התחיל להגן עליי, מכות וכאלה... הצלחנו איכשהו לברוח מהדירה, ורצנו כשהוא דימם במצב קשה. נכנסנו לבית אחר, מישהי הכניסה אותנו ומשם כבר הזמנו משטרה".

 
 זירת האירוע באשדוד
 

זירת האירוע באשדוד (החדשות 13 )

 

"לא זוכרת אם הוא אמר לנו משהו, אנחנו לא מכירים אותו, אנחנו חדשים בבניין הזה, כולה שבועיים שם, לא מכירים אותו. אין לנו מושג מי זה", אמרה האישה. "אמרו לנו מהמשטרה שזה שכן שגר מתחתינו. ממש מפחיד, אתה לא מבין איזה פחד, סרט אימה". זוגתו של הנדקר סיפרה על מצבו של בעלה, שכאמור נפצע קשה באירוע: "תפרו כל הגוף. מעל ל-20 תפרים, אם לא יותר".

הלילה, כאמור, גבר מאשדוד דקר את שכנו ופצע אותו קשה. לאחר מכן, התקשר למשטרה לדווח על המעשה, אך כשהשוטרים הגיעו דקר אחד מהם ופצע אותו קל. מיד לאחר מכן החשוד נורה על ידי המשטרה ונפצע קשה. כל הפצועים פונו לקבלת טיפול בבית חולים.

השוטרים שהגיעו לזירה החלו לסרוק את הבניין. הם זיהו כתמי דם בקומה הרביעית, אך לא מצאו שם אף אדם. בסריקה שביצעו בעקבות כתמי הדם, הם נכנסו לדירה בקומה שמתחת, שם מצאו את החשוד מסתתר מאחורי מקרר במטבח – כשסכין בידו.

בשלב זה, ניגש החשוד לעבר השוטרים ולאחר זמן קצר תקף את אחד מהם ופצע אותו קל. אחד השוטרים שהיו במקום ביצע לעבר התוקף ירי, וכאמור פצע אותו קשה. בד בבד, נמצא השכן שנדקר במצב קשה מחוץ לדירתו, לשם נמלט עם זוגתו בתום האירוע. המשטרה דיווחה למחלקה לחקירת שוטרים אודות הירי שבוצע.