חנק ורוצץ את גולגולת חברתו: בן הזוג יואשם בהריגה ולא ברצח

ראיד רושרוש הואשם ברצח זוגתו לשעבר תהילה נגר לפני כשנתיים. אולם בשל קשיים ראייתיים להוכחת העבירה - הצדדים יגישו כתב אישום מתוקן שבו יואשם בהריגה • מהומה בביהמ"ש

לכל אישה יש שם: ראיד רושרוש, בן 29 מהיישוב מרר שבגליל, שהואשם ברצח זוגתו לשעבר תהילה נגר לפני כשנתיים, צפוי להיות מואשם בהריגתה בלבד במסגרת הסדר טיעון. היום (חמישי) במהלך דיון בבית המשפט התעמתה משפחתה של נגר עם רושרוש ועורכי דינו. האישום בעניין רושרוש הופחת במסגרת הסדק טיעון בין הפרקליטות והסנגוריה הציבורית, בשל קשיים ראייתים להוכחת הרצח בתיק. הפרקליטות תבקש לגזור עליו עונש מאסר מקסימלי של 20 שנים. הסדר הטיעון יוצג בבית המשפט לאישור ביום שלישי.

במהלך המשפט התעמת יגאל, אביה של תהילה, עם הנאשם ברצח והטיח בו "רצחת ילדה בת טובים, ניצלת אותה. את הכסף לקחת לה, מנוול אחד". במהלך הדיון, שהתנהל בבית המשפט המחוזי בנצרת, פנה יגאל אל הרכב השופטים ואמר "אני מבקש למנוע את הסדר הטיעון. אני דורש שבית המשפט ישלח את מי שרצח את בתי למאסר עולם, לא פחות". 

מוקדם יותר, נרשמה מהומה במסדרונות בית המשפט, אז קרוביה של תהילה, ובראשם אביה, התעמתו עם סניגוריו של רושרוש. "אתם צריכים להתבייש, המשפחה שלנו 300 שנים פה בארץ", אמר חבר המשפחה. "רק בגללכם, עורכי הדין האלו, בכל יום נרצח אדם במדינה, בכל יום", הוסיף בכאב יגאל נגר. דקות קודם לכן, סנגוריו של רושרוש, עורכי הדין שמואל ברזני ושאדי סרוגי, מסרו בצהרה לתקשורת: "הגענו להבנות להסדר טיעון בתיק". 

 
 
 
 ראיד רושרוש שהואשם ברצח זוגתו תהילה נגר
 

ראיד רושרוש שהואשם ברצח זוגתו תהילה נגר (החדשות 13 )

 

ב-20 בדצמבר 2016 נמצאה גופתה של נגר בת ה-31 מקיבוץ גינוסר על ידי עובר אורח סמוך למושבה מגדל. על גופתה היו סימני אלימות קשים לאחר שהוכתה למוות. לפי כתב האישום, נגר ורושרוש ניהלו קשר רומנטי שבמהלכו הכה, השפיל אותה והתעלל בה במשך כשנה וחצי. הרקע למותה הוא זעמו של רושרוש מתלונה שהגישה נגדו נגר כחודשיים לפני המקרה, שהובילה למעצרו אך לא הבשילה לכתב אישום בשל חוסר שיתוף פעולה מצד נגר שחששה מבן זוגה. 

ביום מותה, בשעות הלילה ולאחר בילוי משותף, הכה רושרוש את המנוחה. כתוצאה מכך, נלקחה המנוחה למחרת היום לבית החולים. לפי האישום, רושרוש איים על זוגתו לבל תספר לאיש אודות המכות, אחרת יפרסם ברבים תמונות אינטימיות שלה, שאותן החזיק ברשותו. סמוך לשעה 00:45, הגיעו הנאשם והמנוחה בג'יפ לחניון אספלט שסמוך לכביש 90, שם החל הנאשם לתקוף אותה באכזריות, בעוד שהיא מנסה להתגונן. לאחר מכן, דחף את תהילה לשיחים, שם חנק אותה והוסיף לחבוט בה עד שאיבדה את הכרתה. בהמשך, הטיח אבן בראשה, רוצץ את גולגלתה וגרם למותה.