"פרדי מרקיורי הישראלי": קובי מרימי בדרך לאירוויזיון

הנציג שלנו לתחרות השירה שתיערך בת"א עבר הרבה עד שהגיע למקום שבו הוא נמצא. מהפחד מהקהל, דרך בית הספר למשחק - ועד "הכוכב הבא". "פשוט אבוא אני - ומה שיקרה, יקרה"

קובי מרימי, נציג ישראל לאירוויזיון 2019 שייערך בתל אביב, הוא רק בן 27, מתגורר בתל אביב, עובד כשחקן וכזמר אופרה ועד לפני כמה חודשים היה לו פחד קהל. מאתמול, הפך מרימי להיות השם הכי חם בארץ וכך יישאר לפחות עד ה-18 במאי.

ייצוג ישראל באירוויזיון הוא ציון דרך מרשים מאוד בקריירה של כל זמר, ובמיוחד עבור אדם שלא תמיד דברים הלכו לו בקלות. מרימי נולד ברמת גן להורים שבבעלותם מכולת, ולאחר שירותו הצבאי החליט לפנות אל עולם המשחק והגיע לבית הספר למשחק "ניסן נתיב", אליו התקבל רק בניסיון השני. בתוכנית "הכוכב הבא" מרימי צלח גם כן לא מעט קשיים, כשהודח לפני כחודש על ידי השופטים, אך אז הוחזר לתחרות לדרישת הקהל - והמשיך עד לניצחון. ברשת אהבו את ביצועיו ובעולם אף התפעלו מהדימיון לאחד מכוכבי הרוק הגדולים אי פעם - סולן להקת "קווין", פרדי מרקיורי. 

 קובי מרימי
 

קובי מרימי (החדשות 13)

 

"הטלפון שלי מפוצץ בהודעות ולא הייתה לי שנייה להסתכל, אני רוצה לענות לכולם, התגובות מדהימות", סיפר מרימי. בנוגע להתמודדות באירוויזיון, אמר הזמר כי "כל שנה מחפשים את הנוסחה המנצחת ומנסים להסתכל על השנה שלפניה ולהביא את מה שהיה בה - כי אולי זה מה שיעבוד, אבל זה אף פעם לא מצליח. אז אני פשוט אבוא אני - ומה שיקרה יקרה".