שכנת החשודה בהטבעת בנה: "עיניה היו אדומות, נראתה סהרורית"

הדיירת סיפרה הבוקר למשטרה כי שעות ספורות לפני שבן הארבע טבע, היא פגשה באם שבאה לבקש מצית. אמו של אב הילד הדגישה: "הבן שלי לא קשור, והיא – אני לא יודעת"

דיירת בבניין שבו על פי החשד הוטבע למוות בן ארבע על ידי אמו, סיפרה הבוקר (שלישי) למשטרה, כי שעות ספורות לפני המקרה ניגשה אליה שכנתה וביקשה מצית, כשעיניה אדומות והיא "נראית סהרורית". השכנים בבניין סיפרו על משפחה שקטה: "הם היו נראים בסדר, אין רעש, באמת כלום".

אמו של אב הילד אמרה בריאיון לחדשות 13: "הבן שלי לא קשור, והיא – אני לא יודעת". לדבריה, "תודה לאל, הבן שלי הצליח להיפרד ממנו. הבן אדם מרוסק על הקרשים. בגלל זה אני מבקשת שתכבדו את הכאב, שתשימו גבולות ותספרו רק את האמת". מאז המקרה, האב טען בפני החוקרים שמי שביצע את המעשה זו האם. כאשר חוקרי המשטרה הגיעו לזירה, הוא צעק לעברה: "מה עשית? הרגת את הילד".

 דיירת בבניין בו טבע הילד
 

דיירת בבניין בו טבע הילד ( החדשות 13)

 


כזכור, מוקדם יותר היום הלך לעולמו הילד בן הארבע שטבע אתמול באמבטיה בביתו. זאת, לאחר שמאמצי ההחייאה הרבים שביצעו בו הרופאים בבית החולים סורוקה במשך הלילה, כשלו. גופתו הועברה לנתיחה במכון לרפואה משפטית באבו כביר.

מעצרה של האם החשודה במעשה הוארך בחמישה ימים. עורך דינה, אייל לביא, אמר בתגובה להחלטה: "מדובר בטרגדיה משפחתית קשה. לאור מצבה הנפשי, האם נבדקה כבר הבוקר ונמצא כי היא במצב נפשי קשה מאוד. לאור מצבה בית המשפט קיבל את עמדתנו והורה על אשפוזה לצורך בדיקה פסיכאטרית".