ילנה מלישיבה, כוהנת ערכות הדיאטה, חדשות 13

"כוהנת הדיאטות" ילנה מלישיבה מגיבה לסערה: "משבר חירום רציני"

לאחר תלונות נגד שירות החברה ופשיטת משרד הבריאות על המפעל שמייצר את ערכות הדיאטה, שוחחה מלישיבה עם כתבת מערכת "ברקוד": "אני מתכוונת להגיע לישראל ואדבר על הכול"

ילנה מלישיבה, כוהנת דיאטיות של ארוחות קפואות, הגיבה הערב (ראשון) לראשונה לסערה סביב ערכות המזון שמייצרת החברה שבבעלותה, בשיחה עם כתבת מערכת תוכנית "ברקוד". 

"בטח ששמעתי על מה שקרה בישראל עם הדיאטה שלי", סיפרה מלישיבה. "יותר מכך, אני מתכוונת להגיע לישראל, ולא מעוניינת לתת מידע בטלפון לאנשים שאני לא מכירה. אני מתכוונת להגיע לישראל ברגע שאוכל ואדבר על הכול. עכשיו אני חייבת לנתק כי יש לי מצב חירום רציני בחיים", הוסיפה.

 ילנה מלישיבה, כוהנת ערכות הדיאטה
 

ילנה מלישיבה, כוהנת ערכות הדיאטה (החדשות 13)

 

כזכור, בשבוע שעבר הגיעה למערכת "ברקוד" פנייה מלקוחת השירות, שהתלוננה כי לאחר שרכשה את הערכות – התבשרה כי בעקבות בעיה בייצור האוכל החברה לא תוכל לספק יותר את המנות. לאותה פנייה הצטרפו תלונות דומות, מלקוחות שסיפרו כי משלוחי הערכות הופסקו.

לאחר חשיפת "ברקוד" אודות התלונות והפסקת השירות של החברה, פשט ביום חמישי משרד הבריאות פשט על המפעל שמייצר את ערכות הדיאטה של חברת "ילנה מלישבה". לאחר הפשיטה נמסר מטעם המשרד כי "המפעל מייצר בתנאים תברואתיים תקינים ובנוהלי עבודה מוקפדים". הגרסאות בנוגע לסיבה שבה הופסק ייצור הארוחות המוכנות - ממשיכות להיות חלוקות.