הגברים שניסו לפרוץ לבית הוריה של צליל כספי , החדשות 13

הבריחה פורצים - כשבנה התינוק בבית: "הפתעתי אותם"

צליל כספי סיפרה בריאיון לחדשות עם יעקב אילון כיצד שלפה את הטלפון הסלולרי, פתחה את הדלת וצילמה את קבוצת הגברים, שנסו מהמקום. "הסתובבו בחוץ וניסו לפרוץ את הדלת"

ביום רביעי האחרון, מספר גברים ניסו לפרוץ לבית הוריה של צליל כספי ביקנעם עלית, שבו שהתה באותו זמן עם בנה התינוק. הערב (ראשון) בריאיון ל"חמש" עם יעקב אילון, סיפרה כספי על התושייה הרבה שגילתה, שהצליחה בסופו של דבר לגרום לפורצים לברוח, ולה ולבנה לצאת ללא פגע מהאירוע. 

"הרדמתי את הילד בחדר, ולפתע התחילו דפיקות בדלת ושמעתי קול שאני לא מזהה. ראיתי דרך החלון כמה בחורים לא מוכרים שמסתובבים בגינה שניסו לפרוץ את מנעול הדלת", אמרה כספי. "היו לי מספר שניות להחליט מה אני עושה, והחלטתי לשמור על שקט ולהפתיע אותם לפני שהם יפתיעו אותי", הוסיפה.

צליל כספי שהצליחה להבריח פורצים מבית הוריה
 

צליל כספי שהצליחה להבריח פורצים מבית הוריה ( החדשות 13)

 

כספי המשיכה: "פחדתי, אבל זה היה עניין של רגע - או שהם יפתיעו אותי והכוח יהיה בידיים שלהם, או שאני אפתיע אותם. החלטתי קודם כל להפעיל את המצלמה בטלפון, ופתחתי את הדלת בזמן שהם בפעולה. לא היה להם זמן להגיב והם ברחו ברגע שפתחתי את הדלת, הם נורא נבהלו וזה היה המזל שלי".

כספי נשאלה כיצד הצליחה לגייס את קור הרוח כדי להבריח את הפורצים והשיבה: "מה שהניע אותי זו המחשבה שאם הם יכנסו כשאני לבד בבית עם התינוק, הכוח יהיה אצלם". לבסוף, סיכמה כספי והמליצה: "פורצים יכולים להגיע בכל שעה, במקרה שלי זה היה ממש ב-12 בצהריים, באור יום. צריך להיות מאוד ערניים וזהירים".