אסף גרניט על האוכל מול עיצוב מעלי אקספרס: הצצה לחתונות 2019

מצד אחד תמונות "Save the date" מחו"ל, שפים מוכרים וקונספט לבחירה, ומצד שני אירועי "עשה זאת בעצמך" שבהם מנסים לחסוך כמה שאפשר • כל הטרנדים החדשים בעולם החתונות

שנת 2019 הגיעה ואיתה טרנדים חדשים בעולם החתונות. מצד אחד, ניתן לראות חתונות נוצצות ויקרות שבהן הזוגות יעשו הכול כדי ליצור עבורם ועבור האורחים אירוע בלתי נשכח, ומנגד, חתונות "עשה זאת בעצמך" שמאפשרות פגיעה פחות קשה בכיס.

כך למשל, ישנם זוגות שטסים לחו"ל עם צלם רק כדי לצלם תמונות "Save the date" לחתונה. הצילומים עברו מישראל – לארצות הברית, דרך וייטנאם ועד מזרח אירופה. חתונות קונספט הן גם באופנה עכשיו, במסגרתן בוחר הזוג נושא מיוחד שסביבו מתקיימת החתונה. חתונת סילבסטר, חתונת פורים ואפילו חתונה סובבת עולם, הן חלק מהאופציות שזוגות מסוימים כבר בחרו ליישם. אוכל כמובן הוא אחד המרכיבים המשמעותיים ביותר בכל חתונה, וגם בשדה זה ניתן למצוא שדרוגים רציניים. שפים כדוגמת אסף גרניט, עומר מילר וארז קמרובסקי יבשלו עבור האורחים בשביל הסכום הנכון.

 חתונה בקונספט סילבסטר
 

חתונה בקונספט סילבסטר (החדשות 13)

 

תגי המחיר כמובן - גבוהים מאוד. הדפסה של תמונות הזוג על הקפה תעלה כ-4,000 שקלים, מיתוג של אירוע קונספט יעלה בין 3000 ל-20,000 שקלים, וגיחה לחו"ל עבור צילום תמונות לחתונה יכולה לעלות כמו חופשה זוגית, לא כולל המחיר של הצלם. 

עם זאת, בניגוד מוחלט לחתונות שהוזכרו עד כה, הטרנד ההפוך הוא חתונות "עלי אקספרס" שבהן המטרה היא לחסוך עד כמה שאפשר. פז צלח קלינגר שהתחתנה בחתונת "עשה זאת בעצמך", סיפרה: "עשיתי את הקנייה בצורה חכמה, הסתכלתי מתי יש סיילים. קניתי קופסה לטבעות ומתנות לחברות למסיבת רווקות, והכול במאוד זול".