טרגדיה בבית החולים: רופא בן 38 מת מהתקף לב במהלך עבודתו

ד"ר אורן זוסמן, המתמחה ברפואת לב, התמוטט בחדר הרופאים של בית החולים שבו הוא עובד, והצוות הרפואי נאלץ לקבוע את מותו. "אדם שרוצה לשנות – ועל הדרך גם מחייך"

ד"ר אורן זוסמן, מומחה לרפואה פנימית ומתמחה ברפואת לב בבית החולים בילינסון שבפתח תקווה, מת הבוקר (חמישי) במהלך עבודתו בבית החולים לאחר התקף לב חמור, בגיל 38 בלבד.

בעקבות ניסיונו ברפואת לב, זוסמן חש כי דבר מה אינו כשורה, ועשה לעצמו בדיקת אק"ג. את התוצאות הוא הראה לשלושה בכירים, אך אף אחד לא חשב שמדובר במקרה רציני. למרות זאת, הוא החליט שעליו ללכת לביתו - הוא עלה לחדר הרופאים, ושם הוא נמצא ללא דופק. הצוות הרפואי שמצא אותו החל בפעולות החייאה ואף חיבר אותו למכשיר לב-ריאה, אך נאלץ לקבוע את מותו.

זוסמן, אב לשלושה ילדים קטנים. היה ללא עבר רפואי לבבי. הוא נחשב אדם מוכר מאוד ברשתות החברתיות, שכן נהג לכתוב רבות על חוויותיו ברשת הטוויטר. רבים ספדו לו היום ברשת החברתית, וכך לדוגמא כתב עמיתו למקצוע יגאל פרנק: "כך הייתם רוצים שיהיה הרופא שלכם, מקשיב, מביט בעיניים טובות, מתעניין, מעודכן, חוקר רחב אופקים, רוצה לשנות ועל הדרך גם מחייך. הוא יחסר כל כך לילדים, לרעייתו ולמשפחתו, ואתם לא יודעים - אבל הוא יחסר גם לכם".

אחד הציוצים של ד"ר אורן זוסמן: