חשד: החזיקו נשק בלי רישיון והעבירו אותו לנער בן 13 • תיעוד

בסרטון שהגיע לידי חדשות 13 ניתן לראות את הקטין יורה באוויר סמוך לביתו. שני תושבי כסייפה נעצרו לאחר שהעבירו לו את הנשק

שני תושבי כסייפה נעצרו בימים האחרונים בחשד שהחזיקו בנשק בלי רישיון, ירו בו ואף העבירו אותו לנער בן 13. בתיעוד שהגיע לידי חדשות 13 ניתן לראות את הקטין יורה באוויר סמוך לביתו. הילד שוחרר, ומעצרם של החשודים הוארך עד יום שישי.

עו"ד מוחמד רחאל, סנגורם של החשודים, הגיב לטענות: "החשוד מכחיש בתוקף את החשדות. הוא לא קשור לסרטון שבו רואים את הירי. הוא טוען שידו אינה במעל. אנחנו נקווה שבית המשפט יקבל את הטענות ובסופו של יום יורה על שחרור החשוד".

 נער בן 13 יורה בנשק

נער בן 13 יורה בנשק (החדשות 13 )

 

סוגיית הפשיעה במגזר הערבי עולה לכתרות לעיתים תכופות. ביום ראשון שעבר, צעיר בן 19 נורה למוות בעת שרכב על אופנוע סמוך למקום מגוריו באום אל-פחם. הצעיר נפצע אנוש, ולאחר פעולות החייאה נאלצו צוותי הרפואה לקבוע את מותו. 

לפני כחודש, מוחי אלדין נסראללה, בן 43, נורה למוות באזור תעשייה צפון בקלנסווה, בכביש 5614. צוות מד"א ביצע בו פעולות החייאה, ונאלץ לבסוף לקבוע את מותו. המשטרה פתחה בחקירה. מספר ימים לפני, נרצחה אם לשלושה בת 29 ברחוב איינשטיין שברמלה לאחר שנורתה בראשה מרכב חולף. הצעירה, שאדיה מוסראתי, פונתה לבית החולים אסף הרופא - שם נקבע מותה. המשטרה הגיעה לזירה ופתחה בחקירת האירוע.