פעוטה בת שנתיים מסגירה את עצמה למשטרה , חדשות עשר

ההורים נעצרו - בתם הפעוטה הסגירה עצמה בידיים מורמות • תיעוד

שוטרים בטלהאסי שבפלורידה עצרו זוג בחשד לגניבה בחנות בעיר, והופתעו לגלות את בתם בת השנתיים של החשודים צועדת לעבר ניידת המשטרה בידיים מורמות ומסגירה את עצמה

תיעוד מעצר של זוג החשוד בגניבה מזעזע בימים האחרונים את הרשת: פעוטה בת שנתיים ירדה לבד מרכב הוריה, וכשידיה מעל ראשה היא הלכה בזהירות והסגירה את עצמה למשטרה. האירוע החריג שתועד על ידי עוברי אורח התרחש ביום חמישי האחרון בטלהאסי, בירת פלורידה שבארצות הברית, כאשר המשטרה הוזעקה לחנות בעיר בחשד לגניבה.

המשטרה הקיפה את הרכב והורידה ממנו את החשודים – גבר ואישה, באיומי אקדח. בתא המטען של הרכב נמצא רובה אוויר, אך ההפתעה הגדולה הייתה במושב האחורי: פעוטה בת שנתיים ותינוק בן שנה ששהו ברכב בעת. לתדהמת השוטרים ירדה הפעוטה יחפה מהרכב. היא ככל הנראה לא הייתה חגורה כראוי, וחיקתה את התנהגות הוריה. לא ברור כיצד ידעה הפעוטה לחקות את הוריה באופן כה מדויק – יתכן כי זאת לא הייתה הפעם הראשונה שהייתה עדה למעצר מזוין.

ברשתות החברתיות התנפלו על המשטרה, שפרסמה בתגובה את תיעוד האירוע כפי שהוא נראה מצידה וכפי שנתפס בעשר המצלמות של השוטרים – שהרגיעו את הפעוטה ואפשרו לה לחזור לזרועות אמה. "אני גאה בהתנהלות השוטרים", אמר מייקל דלאו, בכיר במשטרת טלהאסי. "בכך שהם שינו גישה ברגע שהם הבחינו בילדים, ובדאגה והחמלה שהפגינו כלפי המשפחה".