העבודה בתגובה לסרטון של לפיד: "אתה זורק את הקולות שלנו לפח"

יו"ר יש עתיד ויו"ר חוסן לישראל, בני גנץ, פרסמו אתמול סרטונים במסגרת קמפיין הבחירות שלהם. במפלגה הגדולה בשמאל לא נשארו אדישים והגיבו. "תתחייבו שלא תשבו עם ביבי"

מפלגת העבודה הוציאה אתמול (חמישי) תגובות לסרטונים של יו"ר יש עתיד יאיר לפיד ויו"ר חוסן לישראל בני גנץ, במסגרת קמפיין הבחירות לכנסת ה-21. 

בתגובה לסרטון שפרסם לפיד, שבו הוא נראה גורס חוקים שונים דוגמת חוק הלאום, חוק הפונדקאות וחוק הג'ובים, הוציאה מפלגת העבודה סרטון שבו נראה לפיד גורס תיקים שעליהם שמן של פרשיות ששמו נקשר איתן, כמו הפגישות הסודיות עם נוני מוזס וניגוד הענייינים עם איש העסקים ארנון מילצ'ן. לפיד גם נראה מוציא מהמגרסה את חוק הפריימריז, כעקיצה על כך שבמפלגתו לא מתקיימות פריימריז לרשימה לכנסת. בסוף הסרטון נראה יו"ר יש עתיד זורק את שקית מלאה בקולות לפח הזבל ונכתב: "כשאתה לא מתחייב שלא תשב בממשלה של ביבי, אתה זורק את הקולות שלנו לפח".

 מפלגת העבודה בתגובה לסרטון של יאיר לפיד
 

מפלגת העבודה בתגובה לסרטון של יאיר לפיד (חדשות עשר)

 

עוד קודם לכן, לעגו במפלגת העבודה לסרטון של בני גנץ, ופרסמו את הסרטון מחדש כשבו הוא נראה מדבר, וברקע נשמע קולו של ראש הממשלה בנימין נתניהו אומר: "לא יהיה כלום, כי אין כלום". בסוף הסרטון נכתב: "גנץ, כשאתה לא מתחייב שלא תשב בממשלה של ביבי, אתה בדיוק כמו ביבי".