430 מ"ר ב-12 מיליון שקלים: הדירה החדשה של אהוד אולמרט

רה"מ לשעבר, שהשתחרר מהכלא לפני שנה וחצי, ממשיך בניסיון לחזור במהירות לרמת החיים שאליה הורגל - ורכש לפני מספר שבועות פנטהאוז מפואר באחד מהאזורים היוקרתיים בת"א

במבט מלמעלה על הבניין הזה, קרוב מאוד לכיכר המדינה שבתל אביב, קשה להחמיץ את דירת הפנטהאוז המתפרשת על הקומה הרביעית והחמישית ברחוב יוקרתי, הסמוך לכיכר המדינה שבתל אביב. לפני כמה שבועות היא נרכשה ביותר מ-3 מיליון דולר על ידי ראש הממשלה לשעבר, אהוד אולמרט.

הדירה נבנתה במסגרת פרויקט תמ"א 38, והיא אחת משתי דירות שנוספו לבניין ששודרג וחוזק. הדירה משתרעת על פני 320 מ"ר, לא כולל 110 מ"ר של מרפסות המשקיפות לכל תל אביב. על פי אתר היזם של הפרויקט, גם שתי חניות כלולות במחיר. בני הזוג אולמרט שילמו 12 מיליון שקלים בעבור דירתם החדשה, סכום הגיוני בהתחשב במיקום המצוין, בגודל ובמפרט.

דירת הפנטהאוס שרכש אולמרט
 

דירת הפנטהאוס שרכש אולמרט (חדשות 13 )

 

אולמרט השתחרר מהכלא לפני שנה וחצי, אחרי 16 חודשי מאסר שנגזרו עליו אחרי שהורשע בקבלת שוחד ובשיבוש הליכי משפט. מאז הוא התמקם במשרד בתל אביב, ובשנה האחרונה דווח כי החל לעבוד כמגשר בעסקאות נשק. לאורך הדרך הורמו לא פעם גבות באשר למצבו הכלכלי. איך הצליח אולמרט לחסוך מיליוני שקלים זמן קצר כל כך אחרי שחזר להיות אזרח חופשי? כך או כך, נראה שראש הממשלה לשעבר ממשיך את החזרה המהירה שלו לשגרה, ולרמת החיים שאליה היה רגיל.