הסקסולוג דניאל דריי, מתוך עמוד הפייסבוק "תורת היחסים - על פי דוקטור דניאל דריי"

"זייף קבלות": הסקסולוג דניאל דריי הואשם בהעלמת 3 מיליון שקל

הפרקליטות הגישה כתב אישום בגין עבירות מס, זיוף ושיבוש הליכי משפט נגד דריי, בטענה כי ניהל יומנים כפולים והסתיר הכנסות בשווי מאות אלפי שקלים בשנה במשך כעשור

כתב אישום הוגש הבוקר (רביעי) נגד הסקסולוג דניאל דריי, בגין עבירות מס, זיוף, שיבוש הליכי משפט ובידוי ראיות. זאת, בטענה כי העלים למעלה משלוש מיליון שקלים במשך תשע שנים.

לפי כתב האישום, דריי, שמנהל קליניקה בתל אביב, ניהל יומן של טיפולים שממנו הושמטו חלק מביקורי הקליינטים, שעליו דיווח למס הכנסה, ובמקביל ניהל יומן פגישות נרחב ומפורט יותר, שכולל את כל הטיפולים שהעניק. כדי להסתיר את עצם קיום היומנים הכפולים,  הורה למזכירה שלו לקחת את היומן המלא לביתה בסוף כל יום.

 הסקסולוג דניאל דריי

הסקסולוג דניאל דריי (מתוך עמוד הפייסבוק "תורת היחסים - על פי דוקטור דניאל דריי")

 

הסקסולוג מואשם כי העלים ממס הכנסה בדרך זו מאות אלפי שקלים בשנה, בין השנים 2014-2006 שהצטברו לכדי כ-3.2 מיליון שקלים. לפי כתב האישום, דריי קיבל לידיו תשלום מזומן על חלק מהפגישות. עוד מואשם בן ה-44 כי זייף עשרות חשבוניות וקבלות, בכדי להקשות על החוקרים להתחקות אחר מעשיו.

 

דריי, מטפל מוכר בתחום הזוגיות ומהמיניות, למד רפואה באוניברסיטת ליון. הוא עבד בעבר בבית החולים איכילוב וכיום הוא חבר באגודה הישראלית לטיפול מיני וכן בארגון "החברה הישראלית להפרעות בתפקוד המיני. בין היתר, מנחה דריי את "תוכנית האהבה עם ד"ר דריי" ברדיו תל אביב, וכן כתב בעבר ב-ynet והתארח באופן קבוע בתוכנית בוקר שונות.