בנות ים, אולפן לייב ומסיבת ריקודים: חברי הליכוד כבשו את אילת

האירוע השנתי של הליכוד כנראה לא יעזור למי שמנסה להשתחל לעשירייה הפותחת של הרשימה, אך אף אחד לא העז לקחת סיכון, וכולם התייצבו - בהם השרה רגב שהשיקה אולפן שידורים

בחירות 2019: פחות משלושה חודשים לפני הבחירות, נערך בסוף השבוע הזה אירוע "הליכודיאדה", ששינה את שמו ל"לאומיאדה" בעקבות דוח מבקר המדינה והקנסות. למרות שינוי השם, האווירה החמה נשארה - עם לולייניות בלבוש בנות ים שנתלו מחישוקים, הופעות וחגיגת אירוסין לחבר הכנסת יהודה גליק. ההתחככות בחברי הכנסת ובשרי הליכוד כנראה לא תעזור למי שרוצה להשתחל לעשירייה הפותחת של הרשימה, אבל אף אחד לא מעז לקחת סיכון – וכולם התייצבו. כבר משעות הבוקר החלו מועמדים לכנסת ומועמדים מטעם עצמם להגיע לעיר הדרומית והקימו דוכני שכנוע.

 
 
 
 
 
 מירי רגב בלאומיאדה
 

מירי רגב בלאומיאדה (חדשות עשר )

 

כדי לקנות את אהדתם של חברי מרכז הליכוד, התחרו המועמדים זה בזה מי מספק יותר ביטויי הערצה לראש הממשלה. בין השאר הגיע למקום העיתונאי בני ציפר – בשנים האחרונות אחד ממעריציו המושבעים של נתניהו ורעייתו. "כל המטרה שלי היא לחזק את נתניהו", אמר. "זו עוד מטרה שלי בחיים מאז שהכרתי אותו, לפני ארבע שנים".

שרת התרבות מירי רגב הרימה הפקה שלא הייתה מביישת את ההכנות לאירוויזיון. אחרי שבבחירות הקודמות נסעה ברחבי הארץ עם קרוואן "מירי בדרכים", השנה השרה השתדרגה – עם אולפן שידור משלה. "השנה החלטתי להסתובב עם 'מירי לייב'", אמרה השרה בטקס התקנת המזוזה שפתח את שידורי האולפן. "זה אולפן שידור עם ארבע מצלמות, שישודר בלייב מול 350 אלף תומכים בפייסבוק".

 הלאומיאדה באילת
 

הלאומיאדה באילת (חדשות עשר )