דוגמניות, רכבי יוקרה ומוזיקה: אינפקטד משרום והחלום האמריקני

עמית דובדבני וארז אייזן נחשבים זה עשרים שנה לפורצי דרך בסצנת הטראנס הפסיכדלי וממלאים 120 הופעות בשנה בחמש יבשות. "היום אנחנו להקה עם כבוד בעולם"

עם 120 הופעות בשנה בחמש יבשות, גדודי מעריצים מקליפורניה ועד אוסטרליה ומחזור שנתי של עשרה מיליון שקלים בשנה – עמית דובדבני וארז אייזן, המוכרים כ"אינפקטד משרום", נחשבים כבר כעשרים שנה כסוג של אלוהי המוזיקה האלקטרונית.

 הרבה לפני שהם הפכו לאימפריה בינלאומית, את הצעדים הראשונים שלהם עשו בקריות במחשב ביתי. "הכרנו דרך חבר משותף וישבנו לעשות טרק יחד. יצא מזעזע", סיפר אייזן. מהר מאוד הם הפכו לשם בסצנת הטראנס, אבל אל המיינסטרים הישראלי הם פרצו ב-2002 כשהוציאו יחד עם ברי סחרוף מיני אלבום – "יום הולדת".

 ארז אייזן ועמית דובדבני, אינפקטד משרום
 

ארז אייזן ועמית דובדבני, אינפקטד משרום (חדשות עשר )

 

אבל ישראל לא הייתה גדולה מספיק בשביל להכיל את העתיד המבטיח של השניים. משנה לשנה הם החלו לככב ברשימות הדי ג'ייז הטובים בעולם, והוזמנו להופעות ענק בפסטיבלים ברחבי העולם. לכן, כשעברו בשנת 2005 ללוס אנג'לס, אף אחד לא הופתע. ושנתיים אחרי הם הוציאו את האלבום הכי מצליח שלהם עד היום, Vicious Delicious, שבשביל רבים פתח את הדלת לעולם מוסיקת הטראנס הפסיכדלי.

לאחרונה ההרכב שיתף פעולה עם ליידי גאגא, והספיקו לסרב לפניות מבריטני ספירס וממדונה. "לפעמים אנחנו עסוקים ואנחנו לא יכולים. בגלל שהם מישהו, אז אנחנו צריכים לבטל את עצמנו?", אמר אייזן. דובדבני הוסיף: "היום אנחנו להקה שיש לה את המקום והכבוד שלה בעולם".

עם רכבי יוקרה וחיי פאר בלוס אנג'לס, השניים, שמנהלים בין הופעה להופעה גם חיי משפחה, ממשיכים לעבוד עם תשוקה רבה למוסיקה, ולא שוכחים את הבית. "כל הופעה שלנו בישראל מושקעת פי עשרה מכל הופעה רגילה שלנו", אמר דובדבני.