דאגה בארגנטינה: כדורגלן העבר דייגו מראדונה נותח בבטנו

מראדונה הובהל לבית חולים בבואנוס איירס עם חשד לדימום בבטנו, בתום בדיקות שגרתיות. הוא נותח בהצלחה - ושוחרר כעבור כמה שעות. בתו: "לכל מי שדאג לאבי - מצבו טוב"

כדורגלן העבר הארגנטינאי דייגו מראדונה הובהל אמש (שישי) לבית חולים בבואנוס איירס עם חשד לדימום בבטנו, בתום בדיקות שגרתיות שערך במרפאה פרטית בבירה. כעבור כמה שעות הוא שוחרר, לאחר שנותח בהצלחה. בתו דלמה כתבה בחשבון הטוויטר שלה: "לכל אלה שהיו מודאגים לגבי אבי, אני יכולה לספר לכם שמצבו טוב".

אתמול דווח בכלי תקשורת בארגנטינה כי מראדונה, בן ה-58, לא הגיע לאימון הקבוצה המקסיקנית דוראדוס, אותה הוא מאמן. בעקבות ההיעדרות עלו השערות בתקשורת כי המאמן, שחווה עליות וירידות במצבו הבריאותי מאז פרש ממשחק פעיל, סובל מדיכאון. עם זאת, כעבור כמה שעות נודע על הסיבה האמיתית להיעלמותו.

בתו של מראדונה מרגיעה את המעריצים בחשבון הטוויטר

במאי אשתקד חתם מראדונה במפתיע על חוזה לאימון קבוצת דינמו ברסט מהליגה הבלארוסית למשך שלוש שנים, והיה אמור לשמש גם כנשיא הקבוצה. המאמן הארגנטינאי היה צפוי להיכנס לתפקיד לאחר סיום מונדיאל 2018, אך בסופו של דבר החל לאמן את דוראדוס מליגת המשנה המקסיקנית.

כאמור, לאחר פרישתו, מצבו הרפואי, של מי שנחשב לגדול שחקני ארגנטינה בכל הזמנים, הורע באופן משמעותי. מראדונה היה מכור לקוקאין עד שנת 2004 וחווה התקף לב במהלך חופשה באורוגוואי, לאחר שנמצאו שרידים של הסם בגופו. הכוכב הארגנטינאי סבל גם מהשמנת יתר, עד שעבר ניתוח להצרת קיבתו.

 דייגו מראדונה
 

דייגו מראדונה (Getty Images )