עומרי כספי, גטי אימג'ס

לאחר עוד הפסד: עימות פיזי בין כספי לחברו לקבוצה בחדר ההלבשה

שחקנה הישראלי של קבוצת ה-NBA ממפיס גריזליס, היה מעורב בתקרית אלימה עם השחקן גארת' טמפל, לאחר הפסד נוסף של קבוצתו מול דטרויט. את המשחק עצמו סיים כספי ללא נקודות

עומרי כספי, שחקנה הישראלי של קבוצת ה-NBA ממפיס גריזליס, היה מעורב הבוקר (חמישי) בתקרית פיזית בחדר ההלבשה עם חברו לקבוצה גארת' טמפל. התקרית התרחשה לאחר הפסד הקבוצה לדטרויט בתוצאה 101:94 - הפסדה השמיני של ממפיס מתוך עשרת משחקיה האחרונים. 

ב-ESPN אישרו דיווחו כי על פי מקורות בקבוצה, זה קרה "בלהט הרגע". התקרית קרתה במהלך אסיפת קבוצה אחרי ההפסד השמיני בעשרה משחקים, כשהגריזליס נפלו למאזן שלילי. המאמן ג'יי.בי ביקרסטאף אמר ש"השיחה הזו היתה נדרשת, ושתישאר בין מי שהיה בחדר ההלבשה".

הקבוצה, שהייתה אחת ההפתעות הנעימות של תחילת העונה, מדורגת כרגע רק במקום העשירי במערב שאינו מוביל לפלייאוף. כספי חזר לאחרונה לרוטציה של הקבוצה לאחר מחלה אך לא הצליח לתרום יותר מדי במשחק, כשבחמש הדקות בהן שיחק לא הצליח לקלוע אף סל. טמפל עצמו סיים את המשחק עם שבע נקודות. שני השחקנים הם מהיותר וותיקים בקבוצה. 

עמרי כספי במדי גולדן סטייט נגד שיקאגו
 

עמרי כספי במדי גולדן סטייט נגד שיקאגו (גטי אימג'ס/אימג'בנק )

 


 

כספי בן ה-30 חתם בתחילת יולי בממפיס, ונמצא בעונתו העשירית בליגה. הגריזליס סיימו את העונה שעברה בתחתית, אך מקווים לחזור העונה לפלייאוף בו שיחקו בשבע משמונה העונות שקדמו לה. הישראלי עדיין לא שותף במשחק פלייאוף, ובעונה שעברה נופה מסגל גולדן סטייט ערב הפלייאוף עקב פציעה בקרסול, חוזה קצר טווח וחוסר יכולת לספק קליעה יציבה מבחוץ. העונה הוא רושם 5.3 נקודות ו-3 ריבאונדים לערב ומדייק באחוזים גבוהים, למרות דקות משחק לא יציבות ומועטות יחסית.

כזכור, בתחילת חודש נובמבר, בטקס שנערך לכבודו לפני המשחק בין הממפיס גריזילס לאלופה גולדן סטייס ווריורס, קיבל כספי את טבעת אליפות ה-NBA כהוקרה על תרומתו לווריורס במהלך העונה הסדירה.