חשד לרצח בבת ים: גבר בן 31 נמצא דקור בכל גופו

צוות מגן דוד אדום שהגיע לזירה ברחוב הרשת בעיר קבע את מותו של הגבר. מסתמן: הרקע פלילי. מעסיקו של הנרצח התקשר למשטרה ודיווח על היעדרותו ממקום העבודה

  • פורסם ב:
  • 01/01/2019 21:01
  • |
  • עודכן ב:
  • 01/01/2019 23:12
  • |
  • כתבים:
  • דורון הרמן

חשד לרצח בבת ים: גבר בן 31 נמצא דקור בכל גופו בדירה ברחוב הרשת בעיר. צוות מגן דוד אדום שהגיע לזירה קבע את מותו של הגבר. המשטרה החלה בחקירת נסיבות האירוע ומסתמן כי הרקע פלילי. מעסיקו של הנרצח התקשר למשטרה ודיווח על היעדרותו ממקום העבודה. בעקבות הודעת המעסיק החלו החיפושים אחר הגבר. ככל הנראה, גופתו הייתה בדירה זמן מה.

בועז חממי, סגן ניצב, קצין יח"מ איילון, אמר: "הערב, סמוך לשעה 6 בערב, התקבל דיווח במשטרת תל אביב על העדרות של גבר אשר לא הגיע למקום עבודתו בשעות הבוקר. ניידות משטרה חברו והגיעו לבית הוריו בחולון וביחד איתם הגיעו לדירתו בבת ים, פרצו את הדלת וגילו למעשה את גופתו של הגבר כשעליה סימני חבלות ומד"א קבעו את מותו. בעת הזאת כל כיווני החקירה נבדקים ולא ניתן מעבר לזה להרחיב".

פרמדיק מד"א רמי מאושר מסר: "באזור השעה תשע נקראנו לאדון כבן 30, שנמצא בדירתו כשהוא דקור בפלג גופו העליון. לאחר בדיקות נמצאו חבלות קשות מאוד ונאלצנו לקבוע את מותו".

אתמול נורה למוות בשפרעם גבר בן 47, תושב העיר. סמוך לשעה 15:00 נורו לעבר ההרוג יריות מרכב חולף, והוא פונה לבית החולים רמב"ם עם פציעות באורח קשה. זמן קצר לאחר מכן נקבע מותו בבית החולים. מחקירת האירוע הראשונית עולה כי הרקע למעשה פלילי. גורם בכיר במשטרה אמר היום לאחר הרצח: "18 נרצחים ב-34 ימים במגזר הערבי, זהו נתון מפחיד שאיש במשטרה לא יכול ללכת לישון איתו בשקט".

 גבר בן 47 נורה למוות בשפרעם
 

זירת האירוע בשפרעם ( דוברות המשטרה)

 

ביום שבת האחרון, נורה למוות מוחיי אלדין נסראללה, בן 43, באזור תעשייה צפון בקלנסווה. צוות מד"א ביצע בו פעולות החייאה, ונאלץ לבסוף לקבוע את מותו. ביום חמישי נרצחה אם לשלושה בת 29 ברחוב איינשטיין שברמלה לאחר שנורתה בראשה מרכב חולף. הצעירה, שאדיה מוסראתי, פונתה לבית החולים אסף הרופא - שם נקבע מותה. לאחר הירי, נעצרו שניים מבני משפחתה של מוסראתי, בחשד למעורבות במותה. 

בשבוע שעבר נהרג סלים אל-ג'אבר, בן 55, מירי בכביש 6535, הנמצא מדרום לאום אל-פחם. שני בני אדם נוספים נפצעו קשה ובינוני. כל הנפגעים הם תושבי אום אל-פחם. צוותי מד"א הגיעו לזירה ונאלצו לקבוע את מותו של אחד הנפגעים. יתר הפצועים פונו לבית החולים רמב"ם שבחיפה באמצעות מסוק. 

"כשהגעתי למקום ראיתי גבר פצוע מתהלך בזירה ושני נפגעים נוספים בתוך רכב", סיפר פרמדיק מד"א אסף תפוחי, שמתגורר בסמוך והגיע ראשון לזירה. "ביצעתי בדיקות רפואיות ראשוניות ודיווחתי למוקד. גבר כבן 40 היה מחוסר הכרה עם פציעה חודרת בפלג גופו העליון וללא סימני חיים ומותו נקבע בשטח. שני הפצועים הנוספים שסבלו מפציעות מדממות בפלג גופם העליון טופלו בשטח ופונו במהירות לחבירה עם מסוק מד"א שמפנה אותם במצב בינוני וקשה לבית החולים רמב"ם".