ראש אגף משאבי אנוש במשטרה נחקרה בחשד להטיית מכרזים

ניצב גילה גזיאל נחקרה במחלקה לחקירות שוטרים, בחשד להפרת אמונים בגין התנהלותה במכרזים אודות הפקת אירועים למשטרה בין 2015-2014. גזיאל: "דוחה את החשדות מכל וכל"

מבוכה נוספת למשטרה: ראש אגף משאבי אנוש במשטרה, ניצב גילה גזיאל, נחקרה במחלקה לחקירות שוטרים בחשד להטיית מכרזים, כך הודיעו הבוקר (שישי). גזיאל חשודה במעורבות לכאורה במכרזים שהתנהלו באופן אינו תקין עבור הפקת אירועים במשטרה, בין השנים 2014 ל-2015.

בנוסף הודיעו במח"ש, כי ישנם חשודים נוספים, אזרחים ושוטרים, שנחקרו בפרשה. "החקירה תסתיים בקרוב ותועבר לבחינת פרקליטות מח״ש", הוסיפו. הרקע לחקירה: פרסום ב"הארץ", לפיו מיילים על אירוע הפרידה מדנינו נמחקו מהמחשב שלה. בבדיקה שנעשתה על ידי מבקר המדינה, עלו חשדות לתפירת מכרזים לספקים שעבדו עם המשטרה ולהעלמת ראיות. זאת, לצד אירועים אחרים הנוגעים למכרזים הללו, בהם אירוע פתיחת המכללה של המשטרה בבית שמש. 

 ניצב גילה גזיאל, ראש אגף משאבי אנוש
 

ניצב גילה גזיאל, ראש אגף משאבי אנוש במשטרה (חדשות עשר )

 

עו״ד עפר ברטל ממשרד ברטל כהן, המייצג את ניצב גזיאל, מסר כי היא דוחה מכל וכל את החשדות נגדה. "למן הרגע הראשון שיתפה פעולה באופן מלא על מנת לאפשר  למח"ש לחקור את החשדות עד לטיהור מלא של שמה, מהר ככל שניתן", אמר, "אני סמוך ובטוח כי תוך זמן קצר תגיע מח"ש  למסקנה כי לא נפל בה רבב".

ממשטרת ישראל נמסר: "מטבע הדברים משטרת ישראל מנועה מלהתייחס לנושאים המצויים בחקירת מח"ש, מה גם שאינה מעודכנת בפרטים אודותיהם. מדובר בקצינה שתרמה רבות לאורך שנים וראוי להמתין למיצוי ההליך או לכל הפחות להתבהרות הפרטים".