בן 73 נפצע אנושות מפגיעת אופניים חשמליים בקריות - הרוכב נמלט

רוכב האופניים החשמליים שפגע ברב יואב יצחק קדוש נמלט מהמקום עם הגעת המשטרה לזירת התאונה. משפחתו של הפצוע פנתה בבקשה: "תיגש למשטרה, אנחנו רוצים לדעת מה קרה"

יואב יצחק קדוש, יצא בשבוע שעבר מביתו שבקריית מוצקין לתפילת שחרית. בדרך פגע בו רוכב אופניים חשמליים – אשר נמלט מהמקום עם הגעת השוטרים לזירה. יצחק, בן ה-73, נפצע אנושות ומאז נלחם על חייו. כבר שישה ימים משפחתו של הרב יואב יצחק קדוש, דמות מוכרת מאוד בקרב הציבור הדתי והמסורתי באזור הקריות, מחכה שהמשטרה תניח את ידה על רוכב האופניים החשמליים שפגע בו.

"אבא הלך לתפילה כמו שהוא הולך כל יום", סיפרה בתו מיכל אלקיים. "הוא חצה את הכביש, כנראה בצומת צבר, ופגעו בו אופניים חשמליים. מאז הוא מורדם ומונשם. זה כמו תאונת פגע וברח. הוא היה שם – וברגע שהאמבולנס ושוטרי הסיור הגיעו – הוא הלך".

מעדויות שהגיעו לידי המשטרה, הרוכב הפוגע שהה בזירה עד להגעת האמבולנס, ואז חמק מהמקום לפני שהספיקה המשטרה לגבות את פרטיו וגרסתו למקרה. אלקיים פנתה אל הרוכב הדורס וביקשה ממנו להזדהות בפני הרשויות: "אנחנו מאוד מבקשים, פגעת בו – תיגש למשטרה ותיתן עדות. אנחנו רק רוצים לדעת מה קרה".

מהמשטרה נמסר בתגובה לאירוע: "האירוע נמצא בחקירה. המשטרה רואה בחומרה אירועים מסוג זה ומשקיעה מאמצים רבים לאיתור הרוכב".