חשד לחיסול: נהג משאית נהרג בפיצוץ רכבו סמוך לכפר קאסם

הנהג הועף מהמשאית מעוצמת הפיצוץ, וכלי הרכב הידרדר לתעלה לצד הכביש. צוותי מד"א הגיעו למקום ונאלצו לקבוע את מותו. המשטרה פתחה בחקירת האירוע

חשד לחיסול: נהג משאית נהרג אתמול (רביעי) בכביש 5, סמוך למחלף כפר קאסם, ככל הנראה לאחר פיצוץ שאירע ברכבו. הנהג הועף מרכבו מעוצמת הפיצוץ, וצוותי מד"א שהגיעו למקום נאלצו לקבוע את מותו. המשטרה הגיעה לזירה ופתחה בחקירת נסיבות האירוע.

חובש רפואת חירום במד"א אייל עטיה סיפר: "כשהגעתי למקום ראיתי משאית בתעלה בצד הדרך. על הכביש שכב גבר מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה עם פגיעה רב מערכתית קשה ביותר. הוא היה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו במקום".

לפני מספר שבועות נורה למוות גבר בן 42, על ידי שני רוכבי אופנוע בסמוך לבית ספר בחולון. כוחות מד"א שהגיעו לזירה איתרו אותו ברכבו עם מספר פצעי ירי. הם העניקו לו טיפול רפואי, אך נאלצו לקבוע את מותו. במקביל העניקו הצוותים טיפול לכמה ילדים מבית הספר שלקו בחרדה. כוחות משטרה הגיעו למקום והחלו בסריקות אחר החשודים.

אחד מתלמידי בית הספר שהיה עד לאירוע אמר לחדשות עשר: "ראיתי בכביש אופנוען עם רובה ופתאום היה בום. ראיתי את המכונית עוד שניה נתקעת בעמוד ובי, ואז אנשים מהאוטובוס התחילו למשוך אותי. לא ראיתי את החיסול אבל שמעתי את היריות וראיתי את הנהג מתהפך". סבו של הילד שהגיע לאסוף אותו מבית הספר הוסיף: "אני מקווה שלילד לא תהיה טראומה. ההורים דואגים".