חשפנית לשעבר: "הייתה מלחמה אינסופית להציב גבולות"

על רקע הדיון לקראת קריאה שלישית בחוק הפללת לקוחות הזנות, ילנה דיוואין, שעבדה במועדון חשפנות, סיפרה: "מבחוץ זה נראה זוהר, אבל כשנכנסים לשם מבינים כמה רע זה"

אתמול (ראשון) עלה לדיון לקראת קריאה שנייה ושלישית החוק להפללת לקוחות זנות, בוועדת החוקה של הכנסת. הצעת החוק שהגישה שרת המשפטים איילת שקד, על מנת לאחד את הצעותיהן של ח"כ עליזה לביא ושולי מועלם, תטיל קנסות הגדלים בהדרגה. ילנה דיוואין, שהייתה בעברה חשפנית במועדון לילה, סיפרה בריאיון לרפי רשף, כי על אף שתפקידה היה "רקדנית", הריקודים שהיא וחברותיה ביצעו בחלל המועדון היו אקטים מיניים לכל דבר.

"היינו מסתובבות בין הגברים באולם, לבושות בבגד ים קטנטן ועקבים גבוהים", סיפרה דיוואין. "זאת הייתה מלחמה אינסופית להציב גבולות. לא תמיד היה מי שייגן עלי, האולם היה חשוך ואי אפשר היה לראות כל מה שקורה בו".

 ילנה דיוואין
 

ילנה דיוואין (חדשות עשר)

 

"להיכנס לתחום הזה זאת לא בעיה, בהתחלה זה אפילו כיף. זה נראה זוהר ויפה – כמו שאנשים חושבים מבחוץ", סיפרה דיוואין על המאבק להפסיק לעסוק בחשפנות. "ברגע שנכנסים מאחורי הקלעים ומייצרים את הדבר הזה – רואים כמה זה רע באמת. ההחלטה להיכנס לחשפנות או לצאת ממנה לא קשורה בכסף, אלא בערך העצמי שלך. יש ימים שאני חוששת לוותר לעצמי ולחזור לשם. זאת לא בדיוק התמכרות, אבל זה הרס עצמי".