האישה שהותקפה על ידי נערים ברחוב: "פגעו בי פיזית ונפשית"

רחל שמש שנשדדה בידי קבוצת נערים, סיפרה ב"חמש עם רפי רשף" על רגעי האימה, ועל התמודדותה עם השלכות האירוע. "אני כל רגע מסתכלת כדי לראות אם מישהו בא אחרי"

רחל שמש, בת ה-76 שנשדדה בשבוע שעבר בכפר סבא על ידי חבורת נערים, שיחזרה היום (רביעי) את התקיפה בריאיון ל"חמש עם רפי רשף". "הלכתי ברחוב ליד אולמי השרון בכפר סבא, וראיתי את הנערים באים לקראתי", אמרה. "אני הלכתי לכיוון מנגד, הם חלפו, ובתוך דקה עפתי לכביש. משכו ממני את התיק ואני חטפתי מכות קשות".

לאחר שהופלה לכביש, סיפרה רחל, חשו לעזרתה תושבי האזור: "השכנים עזרו לי לקום מהכביש, ונהג שהגיע עזר לי לשבת. ואז הגיעו מד"א והמשטרה". התיק שנחטף במהלך התקיפה נמצא מאוחר יותר באחד הרחובות באזור. "הם לקחו את הכסף מהארנק, היו שם 500 שקלים בערך, וזרקו הכל. לא לקחו את הטלפון, לא כרטיסים ולא שום דבר", אמרה.

לדבריה, היא עדיין מתקשה להתאושש מהמקרה הקשה. "עדיין כואב לי. יותר כואב לי שעכשיו, עם כל הביטחון שהיה לי והסתובבתי חופשי, אני כל רגע עכשיו מסתכלת אם מישהו בא אחרי. פשוט פגעו בי פיזית ונפשית".

כשנשאלה איזה עונש לדעתה ראוי שיקבלו התוקפים, השיבה רחל: "שיישבו קודם כל, שיהיה להם זמן לחשוב על מה שהם עשו. ושאחרים יילמדו מזה לא לעשות את זה. אני לא נקמנית, אבל הייתי רוצה שילמדו לקח". עוד הוסיפה כי "הייתי רוצה לשאול אותם איך הם היו מגיבים אם זה היה קורה לאמא או סבתא שלהם. הם נערים בגיל של הנכדים שלי".

תקיפה בכפר סבא
 

תקיפה בכפר סבא (דוברות המשטרה)

 

בשבוע שעבר תועדו במצלמות אבטחה בכפר סבא שלושה נערים כשהם שודדים אישה, מפילים אותה לרצפה ונמלטים. בסרטון ניתן לראות את השלושה הולכים ברחוב כשלפתע עוברת בסמוך אליהם אישה, ואחד הנערים חוטף את תיקה ומפיל אותה לרצפה. שניים מהנערים נמלטו מהמקום, והשלישי הסתכל על האישה השרועה על הרצפה, והצטרף אליהם לאחר זמן קצר.

האישה שנשדדה, תושבת העיר, נחבלה בפניה ובידה, סבלה משטפי דם רבים ופונתה לבית החולים מאיר על מנת לקבל טיפול רפואי.

לאחר שבמשטרת השרון פעלו לאיתורם, היום נעצרו שלושת הנערים, תושבי נתניה, בני 16 ו-17, ונלקחו לחקירה. תחילה נעצרו שניים מהנערים, ולאחר זמן קצר נעצר גם חברם. המשטרה ממשיכה בחקירת המקרה.