הלם בעולם הכדורגל: מסוקו של בעלי לסטר התרסק מחוץ לאצטדיון

כלי הטיס של ויצ'אי סריואדהאנהפראב עלה בלהבות בחניה שמחוץ ל"קינג פאוור". זאת, על פי ההשערות, בעקבות תקלה במדחף. לפי ה-BBC, הבעלים היה במסוק בעת התאונה

הלם באנגליה: מסוקו של בעלי קבוצת הכדורגל "לסטר סיטי", ויצ'אי סריואדהאנהפראב, התרסק אמש (שבת) מחוץ ל"קינג פאוור" - האצטדיון הביתי של הקבוצה. טרם התברר מי היה על המסוק, ומה עלה בגורלו, אך לפי ה-BBC, הבעלים אכן היה במסוק בעת התאונה.

על פי עדי ראייה, המסוק החל להסתחרר באוויר מאות מטרים בלבד מחוץ למגרש הכדורגל, פגע בקרקע ועלה בלהבות בחניה הסמוכה. זאת, לאחר שהמריא מכר הדשא רגעים ספורים קודם לכן – לאחר סיום המשחק הביתי נגד "ווסטהאם". על פי ההשערות, תקלה במדחף כלי הטיס היא שגרמה לטייס לאבד שליטה.

 בעלי לסטר, ויצ'אי סריואדהאנהפראבה, לאחר הזכייה באליפות בשנת 2016
 

בעלי לסטר, ויצ'אי סריואדהאנהפראבה, לאחר הזכייה באליפות בשנת 2016 (רויטרס)

 

דובר הקבוצה מסר בעקבות האירוע כי "אנחנו מסייעים למשטרה בהתמודדות עם אירוע חמור באצטדיון "קינג פאוור". המועדון יפרסם הצהרה מפורטת יותר לאחר שיתברר מידע נוסף".

קבוצות כדורגל רבות ברחבי העולם הביעו את הזעזוע מהמקרה, ומסרו את תנוחמיהן. גם שחקני כדורגל רבים שלחו מסרים מנחמים. כוכבי הקבוצה, ג'יימי ורדי והארי מגווייר, צייצו בטוויטר "אימוג'י" המביע את תפילותיהם".

ויצ'אי סריואדהאנהפראב רכש את הקבוצה בשנת 2010, ביצע רכש משמעותי, העלה את הקבוצה לליגה הבכירה באנגליה, זכה עם "לסטר סיטי" באליפות סנסציונית בשנת 2016 ובשנה לאחר מכן הגיע עימה לרבע גמר ליגת האלופות.