מלכודת הטרולי: הישראלים והאותיות הקטנות של הטיסות הזולות

בשנה האחרונה נרשם גידול של 43% בטסים בחברות לואו קוסט, אך ישראלים רבים מתקשים להתמודד עם בעיות לא צפויות שיכולות להרוס את הטיול

בשנה האחרונה נרשם גידול של 43% במספר הנוסעים מישראל בטיסות מוזלות - לואו קוסט. אך ישראלים רבים מתקשים להתמודד עם האותיות הקטנות, וחווים בעיות לא צפויות שיכולות להרוס את הטיול.

חברת וויז אייר ההונגרית מפעילה לא מעט קווים מתל אביב ליעדים שונים בעולם, אך לא מחזיקה אף נציגות של ממש בארץ. ישראלים רבים העידו על בעיות עם קליטת המזוודות בטיסות של החברה ואף על ביטולים, אך לאף אחד מהם לא היה למי לפנות. "איך שירדנו מהרכב, קיבלנו הודעה שהטיסה בוטלה", סיפר עופר פביאן, שהזמין כרטיס טיסה בחברת התעופה, "עכשיו, אנחנו, כבר יש לנו רכב ומלון שמחכים, דודה שמחכה. כמה שפנינו אליהם, למחלקת שירות הלקוחות שלהם, לא עזר לנו. לא קיבלנו את ההחזר הכספי".

אלינה גולוב מפתח תקווה סיפרה כי נתקלה באטימות מצד פקידי וויז אייר: "הדיילת אמרה לנו, או את זה או שתשלמי כסף. בא בחור נחמד, אמר שאין עליו כלום ושאביא לו את תיק הגב שלי, הוא יעביר אותו למטוס ויביא לי אותו. אמרו לי, 'זה לא חוקי, זה לא בסדר, את לא עולה למטוס וגם בן הזוג שלך נשאר'".

הכתבה המלאה תשודר מחר (שבת) ב"המגזין" עם אושרת קוטלר.