בגלל פרסומות עם נשים - אוטובוסים לא הורשו להיכנס לבני ברק

על אוטובוסים של חברת "דן" בתל אביב הודבקו מדבקות עם הכיתוב "לא להיכנס לבני ברק" בעקבות תמונות של נשים על גבי האוטובוסים. "בני ברק היא עיר בפני עצמה"

בימים האחרונים ניתן לחזות בתופעה חדשה בחרבי תל אביב – מדבקות על אוטובוסים של חברת "דן" עם הכיתוב "לא להיכנס לבני ברק". זאת, בעקבות פרסומות אשר מודבקות על גבי האוטובוסים.

חלק מהאוטובוסים משנים את מספר הקו כשהם נכנסים לבני ברק, כלומר אותו אוטובוס משמש ככמה קווים. לכן, ככל הנראה, על אוטובוסים שיש עליהם פרסומות מסוימות שיכולות לפגוע ברגשות הציבור החרדי, הודבקה מדבקה כדי שיהיה ניתן לזהות ולמנוע מהרכז שימוש בתוך העיר. על אחד האוטובוסים שנאסר עליו להיכנס לבני ברק, היה תמונה של מבצע הקש בדלת של האגודה למלחמה בסרטן, שם נראית ילדה קטנה יחד עם אחיה ואביה, שהחלים מהמחלה לפני כמה שנים.

פרסומת למבצע הקש בדלת
 

פרסומת למבצע הקש בדלת (חדשות עשר )

 

"יותר טוב, תאמין לי, עדיף לא להיכנס לשם", אמר נהג אוטובוס, "אם אוטובוסים עם פרסומת נכנס לבני ברק, אז הם באים בטענות לחברה, מה אתם מכניסים אוטובוסים עם פרסומות כאלו לתוך בני ברק? שמפו לשיער, בחורה עם שיער, דאודורנטים. כל מה שקשור לטיפוח בנות. בני ברק זו עיר בפני עצמה".

מחברת האוטובוסים "דן" נמסר: "אין מדבקות כאלה ואין כל הנחייה להדביק מדבקות כאלה. אם הודבקו בטעות, בזה הסתיים העניין. נתנו מיד הוראה להוריד את המדבקות".