רונאלדו ממשיך להסתבך: 3 נשים נוספות טוענות שהותקפו מינית

עורכי דינה של קתרין מיורגה, שטענה שכוכב הכדורגל אנס אותה בלאס וגאס, אומרים שנבדקות טענות של נשים נוספות, כשלאחת מהן הסכם שתיקה לכאורה עם הכדורגלן

כריסטיאנו רונאלדו ממשיך להסתבך: בימים אלה נבדקות טענות של שלוש נשים שטוענות שכוכב הכדורגל תקף אותן מינית. כך טוענים עורכי דינה של קתרין מיורגה, שטוענת כי השחקן אנס אותה בלאס וגאס בשנת 2009. 

אחת הנשים סיפרה סיפור דומה לזה של מיורגה, ואחרת הגיעה עם השחקן להסכם שתיקה ב-2009. קבוצתו יובנטוס פרסמה הודעת תמיכה בו ומנייתה צנחה ב-15%. בחברת נייק, שחתמה איתו על חוזה פרסום ענק, טוענים כי הם מודאגים מהטענות, אך לא נסוגו מהחוזה עמו.

 קתרין מיורגה, טוענת שרונאלדו אנס אותה

קתרין מיורגה, טוענת שרונאלדו אנס אותה (חדשות עשר )

 
 
 
 

אתמול פרסם העיתון האיטלקי "לה רפובליקה", את דברי מקורבי השחקן, שטענו כי רונאלדו משוכנע שמי שעומד מאחורי ההצתה המחודשת של הפרשה, שפורסמה בשנת 2017, הוא לא אחר מנשיא ריאל מדריד, פלורנטינו פרס. לדבריהם, פרס רוצה לחסל את הקריירה של מי שהיה הכוכב הכי גדול שלו.

ההסתבכות של רונאלדו בצל החשדות כי אנס את קתרין מיורגה בלאס וגאס בשנת 2009 הולכות ומתעצמות, זאת לאחר ששמה של המתלוננת פורסם אחרי כשנה מהתפוצצות הפרשה. מיורגה סיפרה בפירוט כיצד הכוכב הגדול של הכדורגל העולמי תקף אותה בסוויטה שלו בעיר הימורים האמריקנית ושילם לה דמי שתיקה על סך 287 אלף דולר. רונאלדו, שמכחיש את הכל, שכר את העורך דין של המפורסמים, דיוויד צ'סנוף, שייצג בעבר את המתאגרף מייק טייסון והשחקן לאונרדו דיקפריו, והוא מתכנן לתבוע את מיורגה על פגיעה בשמו הטוב.

השחקן הפורטוגלי הוא מותג ששווה הרבה כסף, והפרשה הזו כוללת הרבה אלמנטים מעבר לתביעה הוגשה נגדו. ענקית המשחקים "EA Games" הסירה את תמונתו מהשער של המשחק הפופולרי "פיפא".