יצא משליטה: לוחם ה-MMA ניצח, יצא מהזירה - ותקף צופים ביציע

בין הלוחמים חביב נורמאגומדוב וקונור מקגרגור שורר תיעוב הדדי - עד כדי כך שכשהראשון ניצח בקרב, הוא החל להלום באנשי מקגרגור בקהל, וחבריו חדרו לזירה והכו את יריבו

קרב ה-MMA, אומנויות הלחימה המשולבות, שנערך הלילה (ראשון) בין קונור מקגרגור וחביב נורמאגומדוב הדביק מיליוני צופים למסך, והראה שגם כאשר אין גבולות - אין גבולות.

דקות אחרי שנורמאגומדוב הכניע את מקגרגור, הוא יצא לקרב פרטי בפמליה של היריב שלו ביציע ובאולם שבלאס וגאס התפתחה מהומת אלוהים. בזמן שחביב נאבק מחוץ לכלוב, אנשיו פרצו לזירה ותקפו את מקגרגור.

 תגרה בין לוחם MMA לחבריו של יריבו שישבו בקהל
 

תגרה בין לוחם MMA לחבריו של יריבו שישבו בקהל (חדשות עשר )

 


בין השניים שוררת מתיחות ארוכת שנים - שכבר גלשה בעבר לאלימות וכול ההכנה לקרב לוותה באבטחה כבדה מחשש להתלקחות. בסיום המהומה חביב הוצא מהאולם תחת אבטחה כבדה כשחלק מהקהל מקלל אותו ומשליך לעברו חפצים. במסיבת העיתונאים הוא התנצל ונדמה שהוא חושש מאבא שלו יותר מכל. ביציאה מהאולם נמשכו העימותים בין אוהדים של מקגרגור לאוהדים של חביב.

כעת התאחדות ה-UFC שמנסה למצב את עצמה כל הזמן כענף ספורט מן השורה, ולא סתם מכות בלי אבחנה, נמצאת במבוכה גדולה - המשטרה עשויה לשלול את כניסת המתפרעים לארצות הברית בעתיד ותדמית הענף נפגעה יותר מתמיד - דווקא אחרי אחד הקרבות הגדולים שבתולדותיו.